• Informacje na temat:

  reklama loda

Artykuły na temat: reklama loda
 • 10-letni syn Beckhamów już na siebie zarabia

  Romeo Beckham nie czekał długo, by wkroczyć do świata mody, w którym od jakiegoś czasu króluje jego mama.

 • "Czarny węgiel, kruchy lód" : Chińskie kino noir

  Złoty Niedźwiedź w Berlinie rok temu dla filmu Yi'nan Diao zaskoczył. To perfekcyjnie sfotografowany kryminał, precyzyjnie, na chłodno rozpisany na kolejne sceny, które coraz bardziej wprawiają oglądającego w konfuzję.

 • Niezła intrygantka

  .... Po studiach miałam wracać do Polski, ale życie tak się akurat potoczyło, że zostałam, pracując jako aktorka w serialach i reklamach. Zawsze jednak czułam, że nie mogłabym żyć na stałe tak...

 • Rachel Bilson reklamuje lody

  Miłośnicy świata mody gotowi są zrobić prawie wszystko, by nawiązać współpracę z Karlem Lagerfeldem. Amerykańska aktorka Rachel Bilson zgodziła się reklamować... lody.

 • Urodziła się w 1987 r. w Wielkiej Brytanii. Kilka lat wcześniej nikt nie był w stanie przewidzieć, że ta zawsze uśmiechnięta brunetka dziś będzie uznawana za jedną z najseksowniejszych kobiet świata. Poznajcie Daenerys Targaryen, Pierwszą Tego Imienia!

 • Reklama z Dodą: Seksualizacja?

  Protest w sprawie billboardu jednej z firm odzieżowych z wizerunkiem Dody został odrzucony przez Komisję Etyki Reklamy.

 • Spogląda pożądliwie na loda

  Eva Longoria, jedna z serial owych "Gotowych na wszystko", bierze udział w kampanii reklamowej lodów.

 • Reklamy z gwiazdami

  Polskie wokalistki niestrudzenie podążają śladami zagranicznych gwiazd show-biznesu. Nie chodzi tu jedynie o inspiracje muzyczne czy modne ubrania, ale też o sprzedaż swojego wizerunku na potrzeby reklamy.

 • Koralowa Doda bez cenzury

  Rada Etyki Reklamy oddaliła skargę przeciwko reklamie lodów Koral z udziałem Doroty "Dody" Rabczewskiej. Chociaż reklama zawiera wyraźne skojarzenia erotyczne, to biorąc pod uwagę porę emisji (po godz. 22), może być pokazywana w telewizji,

 • Zamachowski w reklamie piwa

  Zbigniew Zamachowski ( "Trzy kolory. Biały" , "Zmruż oczy" , "Czas surferów" ) wystąpił jako ksiądz w reklamie belgijskiego piwa. Krótki filmik można jednak obejrzeć wyłącznie w brytyjskiej telewizji w kinach. Czarno-biały spot zrealizowany w konwencji kina niemego wyreżyserował znany brytyjski twórca Jonathan Glazer ( "Sexy Beast" ).

Wideo na temat: reklama loda
 • Kraina lodu

  "Kraina lodu" to porywająca, pełna przygód animowana komedia adresowana do całej rodziny. Film został wyprodukowany w studiu animacyjnym Walta Disneya we współpracy z twórcami "Zaplątanych". Anna wyrusza na wielką wyprawę, by odnaleźć swoją siostrę Elsę, której magiczna moc uwięziła królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy. W poszukiwaniach towarzyszy jej Kristoff i jego lojalny renifer Sven. Podczas misji ocalenia królestwa przyjaciele zmierzą się z surową pogodą, napotkają niebotyczne...

 • Czarny węgiel, kruchy lód

  "Czarny węgiel, kruchy lód" to błyskotliwy, nastrojowy kryminał, nawiązujący do klasyków kina noir (reżyser wspomina o inspiracji "Sokołem maltańskim" i "Trzecim człowiekiem") i przewrotnych gangsterskich filmów z Hong Kongu. W kilkunastu fabrykach, rozproszonych po całej prowincji, w transporcie węgla odnalezione zostają fragmenty ludzkiego ciała. Policja podejrzewa pracowników firmy przewozowej. Przy próbie aresztowania padają strzały - oprócz podejrzanych ginie dwójka policjantów....

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!