• Informacje na temat:

  reklama pepsi

Artykuły na temat: reklama pepsi
 • James Safechuck oskarża Michaela Jacksona o molestowanie!

  James Safechuck (36 l.), który jako mały chłopiec pojawił się w reklamie Pepsi wraz z Michaelem Jacksonem, twierdzi, że król popu wykorzystywał go seksualnie.

 • Beyonce najlepiej zarabiającą kobietą w muzyce

  Magazyn "Forbes" opublikował ranking najlepiej zarabiających kobiet w muzycznym show-biznesie w 2014 roku. Na czele znalazła się Beyonce.

 • Britney na aukcji

  ...między innymi kreacje Britney z tras koncertowych "Drive Me Crazy" i "Oops I Did it Again", biało-niebieski strój Świętego Mikołaja, w którym gwiazda występowała w świątecznej reklamie pepsi w roku...

 • Haddaway ("What Is Love"): Dyskoteki są mu wdzięczne

  "What is love? Baby don't hurt me. Don't hurt me, no more". Kto wychowany w latach 90. i mający chociaż sporadyczną styczność z muzyką rozrywkową nie zna tego tekstu, który śpiewał Haddaway?

 • Kiss Pepsi

  Grupa Kiss, czyli największy rockowy cyrk świata, podpisała kontrakt z koncernem Pepsi na reklamę popularnego napoju.

 • Britney Spears: Reklama Pepsi wycofana z telewizji

  Szefowie firmy Pepsi zdecydowali się wycofać z amerykańskich stacji telewizyjnych reklamę, w której występuje Britney Spears. Oficjalnym powodem takiej decyzji jest podobno żałoba narodowa po zamachach terrorystycznych z 11 września. Według bossów Pepsi, reklama jest zbyt frywolna i nie nadaje się w tym okresie do prezentacji.

 • Britney Spears, nastoletnia gwiazda muzyki pop, dołączyła do Robbiego Williamsa, Ricky'ego Martina i wielu innych gwiazd, i podpisała umowę sponsorską z firmą Pepsi. Jak twierdzą jej przedstawiciele jest to jedna z największych umów reklamowych, jaką kiedykolwiek podpisała gwiazda muzyki.

 • Kylie Minogue nową twarzą Pepsi

  Kylie Minogue podpisała lukratywny kontrakt sponsorski z firmą Pepsi. Australijska wokalistka będzie reklamować produkty Pepsi przede wszystkim w swym rodzinnym kraju. Fani piosenkarki mogą czuć się lekko zdezorientowani, ponieważ w połowie lat 80. swym nazwiskiem firmowała ona napoje firmy Coca Cola.

 • Britney Spears: Najdroższa reklama Ameryki

  Britney Spears, amerykańska wokalistka pop, pojawi się wkrótce w reklamie firmy Pepsi, która kosztowała - bagatela, osiem milionów dolarów. 90-sekundowy spot zostanie po raz pierwszy zaprezentowany 2 lutego podczas transmisji telewizyjnej meczu o mistrzostwo ligi NFL czyli słynnego Super Bowl.

 • Reklama z Britney Spears zrobiła furorę

  Reklamy firmy Pepsi, w których pojawia się Britney Spears, były w minioną niedzielę, 3 lutego, chyba najczęściej pokazywanymi w całych Stanach Zjednoczonych. Podczas transmisji z meczu o mistrzostwo ligi futbolu amerykańskiego NFL, spoty prezentowano częściej aniżeli powtórki najlepszych akcji z meczu.

Wideo na temat: reklama pepsi
 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Życie to jest to

  Roberto (José Mota) jest bezrobotnym specjalistą od reklamy, który zdobył sławę wymyślając jeden slogan. Zdesperowany, próbując przypomnieć sobie lepsze dni, wraca do hotelu, w którym spędzali z żoną, Luisą (Salma Hayek), miodowy miesiąc. Niestety w miejscu hotelu, sąsiadującego z ruinami rzymskiego teatru, mieści się obecnie muzeum. Mężczyzna - zwiedzając zabytek - ulega wypadkowi. Żelazny pręt wbija się w jego głowę, całkowicie go unieruchamiając - jeśli się poruszy, umrze. I tak, w ciągu...