• Informacje na temat:

  reklama plus

Artykuły na temat: reklama plus
 • Elżbieta Romanowska: Wiem, że mężczyźni mogą się mnie bać!

  Lubiana aktorka twierdzi, że rozmiar plus size nigdy nie był dla niej przeszkodą, by sięgać po marzenia, choć Elżbieta Romanowska (33 l.) przyznaje, że ludzie potrafią być okrutni w ocenianiu nieco grubszych osób...

 • 2014: Pięć grzechów głównych telewizyjnych talent-shows

  Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o telewizyjne programy, bo w ramówce pojawiły się nowości ("Twoja twarz brzmi znajomo", "Superstarcie"), a po raz ostatni oglądaliśmy "X Factor", który znika z anteny. Naszym zdaniem jednak stacje znów popełniły kilka grzechów głównych.

 • "Kasia i Tomek": To, że jesteśmy parą pomaga nam w pracy

  Joanna Brodzik i Paweł Wilczak znów pojawią się razem na ekranie. Po 10 latach ponownie wcielą się w rolę serialowej pary Kasi i Tomka. Aktorzy zostali twarzami kampanii reklamowej Cyfrowego Polsatu i Plusa. Do tej pory obydwoje odmawiali wspólnego udziału w reklamach. Teraz zgodnie przyznają, że wspólna praca to dla nich luksus.

 • Najgorsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Gniot, koszmar, porażka - niektóre płyty wydane w 2014 roku powinny od razu pójść na przemiał. Sprawdźcie, przed czym przestrzegaliśmy Was w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

 • Baczyńska: Modelka powinna być chuda

  Gosia Baczyńska (44 l.), jedna z najlepszych projektantek mody w Polsce, wyznała na łamach prasy, że nigdy nie zatrudni modelki "plus size", noszącej rozmiar XXL. Powód?

 • Najgorsze filmy 2014 roku!

  Znów chodzimy do kina na polskie filmy, kolejne rodzime produkcje plasują się w czołówce zestawień box office, jednak krytycy pozostają niewzruszeni. Na liście najgorszych filmów 2014 roku - według recenzentów INTERIA.PL - znalazło się aż... sześć polskich tytułów!

 • Maryla Rodowicz opowiedziała o swojej emeryturze. Ile pieniędzy dostaje?

  .... i ona po prostu powiedziała: słuchaj, to trzeba przedstawić ileś tam zaświadczeń z różnych estrad plus zaświadczenie z telewizji, że w latach takich i takich uzbierało się coś, na podstawie którego...

 • Internauci o z reklamie z Michałem Wiśniewskim: Pochwały i kpiny

  Piosenkarz Michał Wiśniewski zgodził się wziąć udział w reklamie, czym pochwalił się na oficjalnym Facebooku. Co na to fani i internauci?

 • "rodzinka.pl“: To ona ubiera Natalię Boską!

  ...kolorowy z całej rodziny. Długo nosił oversizowe spodnie i koszulki - modne i zarazem wygodne. Do tego wszelkiego rodzaju bransoletki, frotki plus sportowe buty i czapki.A teraz - jako że parametry stały(...) Natalii Boskiej? - To bardzo kobiecy styl. Powiedziałabym: sportowa elegancja bez zbytnich udziwnień. Przekłada się to na proste, ale wysmakowane fasony plus niebanalne i nieoczywiste łączenie...

 • Off Plus Camera: Plusik

  Pod górkę mieli organizatorzy tegorocznej edycji festiwalu Off Plus Camera. Najpierw żałoba narodowa i skrócenie imprezy o 3 dni, potem islandzki wulkan i "problemy logistyczne". W takiej sytuacji ciężko o realną ocenę tegorocznej odsłony festiwalu.

Wideo na temat: reklama plus
 • To, że jesteśmy parą pomaga nam w pracy

  Joanna Brodzik i Paweł Wilczak znów pojawią się razem na ekranie. Po 10 latach ponownie wcielą się w rolę serialowej pary Kasi i Tomka. Aktorzy zostali twarzami kampanii reklamowej Cyfrowego Polsatu i Plusa. Do tej pory obydwoje odmawiali wspólnego udziału w reklamach. Teraz zgodnie przyznają, że wspólna praca to dla nich luksus.

Dyskusje na temat: reklama plus