• Informacje na temat:

  reklama prezerwatyw

Artykuły na temat: reklama prezerwatyw
 • Magda Cielecka bez makijażu składa ręce na ściance z logiem prezerwatyw

  ...z logiem prezerwatyw stawiła się bez makijażu.

 • Najbardziej denerwujące reklamy

  W tym roku do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) wpłynęło zaledwie 19 skarg reklamowych - czytamy w "Gazecie Wyborczej". "To mniej więcej tyle, co w poprzednich latach" - mówi Aneta Jamorek, asystentka przewodniczącej KRRiT. Jakie telewizyjne reklamy najbardziej nas denerowały w 2006 roku?

 • Dorota Wellman o reklamie środków na wzdęcia!

  ...można brać wszystkiego jak popadnie. Nie przyjęłabym reklamy środków na odchudzanie, bo byłabym niewiarygodna, oraz środków na wzdęcia, bo nie lubię środków na wzdęcia, więc w tego typu reklamach nigdy nie wystąpię" - powiedziała "Super Expressowi". Dodała również, że z góry odrzuciłaby także propozycję reklamy prezerwatyw, ale z kolei dałaby się namówić na udział w kampanii społecznej...

 • Dżinsy, prezerwatywy i miś, który pożarł Björk

  Wizjoner, prowokator, geniusz - Michel Gondry, twórca nagrodzonego Oscarem "Zakochanego bez pamięci", świętuje w tym roku 50. urodziny.

 • Johnny Depp w reklamie prezerwatyw?

  Jak donosi jeden z amerykańskich portali internetowych, 44-letni aktor Johnny Depp otrzymał propozycję wystąpienia w reklamie producenta prezerwatyw "Trojan". Za użyczenie swojej twarzy w kampanii zaoferowano mu 10 milionów dolarów.

 • Kondrat przed Wiśniewskim

  Za jeden dzień pracy nawet milion złotych? Owszem, tyle zarabiają największe polskie gwiazdy, gdy sprzedają swój wizerunek do reklam. Absolutnym liderem rankingu, przygotowanego przez "Fakt", jest Marek Kondrat.

 • Ile gwiazdy zarabiają na reklamach?! (zobacz ranking!)

  Artyści w naszym kraju częściej i chętniej udzielają się w reklamach. Doskonałym przykładem jest Marek Kondrat (57 l.), który za reklamę banku zainkasował milion złotych! Michał Wiśniewski uplasował się na drugim miejscu z kwotą 800 tys. zł.

 • Doda: Przekroczyli granice

  "Milion plotek pojawia się na temat Dody i raczej mamy do nich dystans. Czasami jednak przekraczają one granice, których przekraczać nie wolno!!!" - tak rozpoczyna się ogłoszenie menedżmentu Dody na jej oficjalnej stronie.

 • Iglesias w reklamie kondomów?

  ...31-letni hiszpański przystojniak Enrique Iglesias wystąpi być może w reklamie prezerwatyw! Za sprzedanie swojej twarzy do kampanii jednej z firm produkujących środki antykoncepcyjne piosenkarz ma otrzymać niebagatelną sumę miliona dolarów.

 • Wczoraj trochę żartowaliśmy

  Maciej Zakościelny jeszcze nie robi kariery w Hollywood, Spike Lee nie zamierza realizować nowej wersji "Siedmiu wspaniałych", a Kasia Cichopek na razie nie wypuszcza na rynek swoich perfum. Przy okazji 1 kwietnia postanowiliśmy puścić wodze fantazji.

Wideo na temat: reklama prezerwatyw
 • Ojciec Szpiler

  Bogobojny Petar handluje prezerwatywami. Nie ma wyrzutów sumienia, bo papież wydał dekret, w którym częściowo godzi się na ich używanie. Na małej dalmatyńskiej wyspie, na której stoi kiosk Petara, pogłębia się jednak niż demograficzny. Wysłany na tamtejszą parafię młody katolicki ksiądz don Fabijan postanawia sprytnie zbuntować się przeciw papieskiemu prawu. Przekonuje Petara, że o przyrost naturalny zadbać trzeba. Jak to zrobić? Potajemnie dziurawiąc sprzedawane kondomy! Do spisku księdza i...

 • Życie to jest to

  Roberto (José Mota) jest bezrobotnym specjalistą od reklamy, który zdobył sławę wymyślając jeden slogan. Zdesperowany, próbując przypomnieć sobie lepsze dni, wraca do hotelu, w którym spędzali z żoną, Luisą (Salma Hayek), miodowy miesiąc. Niestety w miejscu hotelu, sąsiadującego z ruinami rzymskiego teatru, mieści się obecnie muzeum. Mężczyzna - zwiedzając zabytek - ulega wypadkowi. Żelazny pręt wbija się w jego głowę, całkowicie go unieruchamiając - jeśli się poruszy, umrze. I tak, w ciągu...

 • StreetDance 2 3D

  Druga część rewelacyjnego hitu tanecznego! Ogniste połączenie latynoskich rytmów z niesamowitymi umiejętnościami ulicznych tancerzy na parkietach od zmysłowego Paryża aż po gorącą Ibizę! Niezwykle ambitny i utalentowany Ash po niezbyt udanym występie tanecznym zostaje wyśmiany przez amerykańską grupę Invincible. Chłopak jednak nie poddaje się tak łatwo i wspólnie z nowopoznanym Eddim wyruszają w podróż po Europie w poszukiwaniu najlepszych tancerzy. Ich celem jest stworzenie grupy, która...

Dyskusje na temat: reklama prezerwatyw