• Informacje na temat:

  reklama telewizyjna

Artykuły na temat: reklama telewizyjna
 • Paulina Młynarska ostro krytykuje reklamę z udziałem Lary Gessler! Ale afera

  ...jest zbulwersowana zaistniałą sytuacją. Dziennikarka, która słynie z feministycznych poglądów, skrytykowała internautów, którym reklama przypadła do gustu. *** Czytaj więcej na kolejnej stronie(...) dzięki walecznym feministkom kobiety mają prawa wyborcze, a także mogą mieć równy dostęp do edukacji. Młynarska uważa, że kontrowersyjna reklama, jak i film Blanki Lipińskiej "365 dni", są poważnymi...

 • 2014: Pięć grzechów głównych telewizyjnych talent-shows

  Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o telewizyjne programy, bo w ramówce pojawiły się nowości ("Twoja twarz brzmi znajomo", "Superstarcie"), a po raz ostatni oglądaliśmy "X Factor", który znika z anteny. Naszym zdaniem jednak stacje znów popełniły kilka grzechów głównych.

 • Wiemy ile trzeba zapłacić, żeby Doda wystąpiła w reklamie! Cena zwala z nóg!

  Doda (35 l.) jest marką samą w sobie i ma ugruntowaną pozycję na polskim rynku rozrywkowym. W najnowszym wywiadzie dla magazynu "Forbes” szczerze opowiedziała, co sądzi o show-biznesie oraz za jaką kwotę zagrałaby w reklamie. Suma robi wrażenie!

 • Julia Roberts w reklamie. Po włosku

  Włoscy spece od reklamy wiedzą kogo zapraszać do swoich spotów, by przyciągnąć rzesze nowych klientów. Kevin Costner, Antonio Banderas, a teraz Julia Roberts reklamują włoskie produkty... po włosku.

 • Jolanta Kwaśniewska pomaga wielkiemu aktorowi! Zatrudniła go w reklamie!

  Jolanta Kwaśniewska (59 l.) zlitowała się nad bezrobotnym Franciszkiem Pieczką (87 l.)!

 • "Ida" największym sukcesem Łódź Film Commission

  "Ida" jest największym sukcesem Łódź Film Commission - instytucji, która w 2014 roku wsparła produkcję ok. 20 projektów filmowych: filmów fabularnych, dokumentalnych, reklam, programów telewizyjnych i projektów audiowizualnych. "Ida" otrzymała z ŁFC 120 tys. zł dotacji.

 • Prezenterka telewizyjna swoją karierę telewizyjną rozpoczęła jeszcze w latach 50. W 1994 roku przeszła na emeryturę i od tego czasu można ją spotkać jedynie na nielicznych wydarzeniach kulturalnych lub galach. Jakiś czas temu można było ją podziwiać również  w reklamie prasowej i radiowej jednej z sieci komórkowych. Mogło by się wydawać, że po tylu latach pracy w telewizji nie musi się...

 • 50. urodziny Moniki Bellucci

  50 lat kończy we wtorek, 30 września, Monica Bellucci, gwiazda włoskiego kina, która - jak się zauważa - choć zachwyca głównie w rodzimym i francuskim kinie, w reklamach i na oszałamiających zdjęciach, wciąż czeka na główne role w największych światowych produkcjach.

 • Rozenek i Majdan liczyli, że zorganizują wesele "gratis". W zamian za reklamę hotelu!?

  Radek Majdan (43 l.) swoje wesele z Małgorzatą Rozenek (kilka lat temu 41-latka, dziś dużo dużo młodsza) postanowił zorganizować w hotelu przyjaciela. Początkowo miał nadzieję, że w zamian za rozpromowanie ośrodka będzie mógł zrobić to za darmo, niestety, przyjaciel poinformował, że "nie jest firmą charytatywną".

 • Robert Janowski o medialnym sukcesie: Nikogo nie gram, jestem sobą

  Robert Janowski, który od 18 lat niezmiennie prowadzi show "Jaka to melodia", uważa, że tak długą telewizyjną karierę zawdzięcza kilku cechom: zawsze jest sobą, nie traktuje uczestników swojego programu przedmiotowo, jest życzliwy i pomocny. Jego zdaniem na popularność trzeba długo i ciężko pracować.

Zdjęcia na temat: reklama telewizyjna
Wideo na temat: reklama telewizyjna
 • Reklama pierwszego serialu telewizyjnego - "I Love Lucy"

  Kiedy 1950 roku wyemitowano pierwszy serial, pod tytułem „I love Lucy,” mało kto wierzył w jego powodzenie. Podzielenie akcji na części i zmuszenie widzów do siadania przed telewizorami co tydzień, o tej samej porze, wydawało się bardzo ryzykownym przedsięwzięciem. Ponad 60 lat później seriale są jednym z głównych źródeł dochodu stacji telewizyjnych.

Dyskusje na temat: reklama telewizyjna
 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  ciągle wzrasta. Jest tymczasem sporo form reklamy. Reklama telewizyjna, tak zwany migawka reklamowa, przekaz promocyjny w radiu, w gazecie itd. Pożądałbym Ci acz objaśnić równie przebojową reklamę którą jest reklama telewizyjna, to znaczy gadżety reklamowe. Jest tu przemówienie o wszelkich obiektach użytku normalnego, jak garnuszki, długopisy, maskotki, koszulki, na których możesz sytuować logo