• Informacje na temat:

  reklama w filmie

Artykuły na temat: reklama w filmie
 • "Na Wspólnej": Kariera w reklamie

  Podczas spaceru z Ludwikiem (Gustaw Marczak) Jowita (Żaneta Homa) zahaczy o plan zdjęciowy filmu reklamowego.

 • Julia Roberts w reklamie. Po włosku

  Włoscy spece od reklamy wiedzą kogo zapraszać do swoich spotów, by przyciągnąć rzesze nowych klientów. Kevin Costner, Antonio Banderas, a teraz Julia Roberts reklamują włoskie produkty... po włosku.

 • Katherine Heigl zagrała w reklamie… żwirku dla kota!

  ...dziwnego, gdyby nie fakt, że to reklama... żwirku dla kota! Gwiazda została nawet ambasadorką marki! "Do roli kociego psychologa w tej reklamie szukaliśmy właśnie kogoś takiego jak ona" - mówi...

 • "Ida" największym sukcesem Łódź Film Commission

  "Ida" jest największym sukcesem Łódź Film Commission - instytucji, która w 2014 roku wsparła produkcję ok. 20 projektów filmowych: filmów fabularnych, dokumentalnych, reklam, programów telewizyjnych i projektów audiowizualnych. "Ida" otrzymała z ŁFC 120 tys. zł dotacji.

 • Kinga Preis zarobiła na reklamie fortunę: cieszę się, że producenci nie wzięli plastikowej lali!

  ...też jest dla nas bezlitosna, doświadczam na swej twarzy różnych praktyk. Na przykład do roli w filmie Wojtka Smarzowskiego "Pod Mocnym Aniołem" zrobiono mi odlew twarzy, by stworzyć zniekształcenia(...) zaskoczyła pani wielu swych sympatyków. - Długo nie występowałam w reklamach, bo uważam, że człowiek, któremu powierza się takie zadanie, musi coś sobą reprezentować, żeby wynajmująca go firma mogła na tym...

 • Operator Michael Coulter na planie polskiego filmu

  Co łączy: "Notting Hill", "To właśnie miłość", "Cztery wesela i pogrzeb" i realizowany właśnie film "Słaba płeć?" - operator Michael Coulter. Twórca zdjęć do największych brytyjskich hitów przyjechał do Polski, by pracować z Olgą Bołądź, Marietą Żukowską i Piotrem Głowackim. Efekt ich współpracy na początku przyszłego roku będzie można podziwiać w kinach.

 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak musieli zagrać w reklamie. Przez kredyt we frankach!

  .... Paweł, poza epizodem w filmie "Żużel", nie zagrał w żadnej większej produkcji. Po cichu liczyli, że hitem i stałym źródłem dochodu okaże się serial komediowy "Nie rób scen", ale po jednym sezonie stacja...

 • Zwiastun horroru "Annabelle" zakazany w Wielkiej Brytanii

  Zwiastun horroru "Annabelle" został zakazany w Wielkiej Brytanii po tym, jak reklama amerykańskiego filmu wyświetliła się w dwóch mobilnych aplikacjach z grami przeznaczonymi dla dzieci, które ukończyły 4 lata.

 • Oliwia Bieniuk zagrała w filmie. Prosi o pomoc

  Oliwia Bieniuk (16 l.), córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, zadebiutowała w filmie. Teraz prosi, by wesprzeć produkcję.

 • Noc Reklamożerców 2014 w Multikinie

  Zbliża się kolejna Noc Reklamożerców. W piątek, 7 listopada, w sieci Multikino odbędzie się 12. edycja Nocy Reklamożerców. Na uczestników pokazu czeka ponad 300 starannie wyselekcjonowanych reklam z całego świata.

Zdjęcia na temat: reklama w filmie
Wideo na temat: reklama w filmie
Dyskusje na temat: reklama w filmie
 • Re: "Belle epoque": Baloniku nasz malutki...

  Nuda na sensacyjno-kryminalnym filmie, to najgorsza reklama!

 • Re: "Korona królów": Premiera telenoweli historycznej. Pierwsze wrażenia

  ODCINEK TEGO FILMU TRWA TYLE CO REKLAMA W TVP PO FILMIE CZYLI OD 20 DO 25 MINUT JAKI SENS OGLADAC?

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Koniec złej passy Meryem Uzerli!

  A co robi reklama Kuriera ze Stambułu przy dyskusji o tym filmie? Czy to jakaś książka na ten sam temat, bo jestem zainteresowana - ktoś to czytał?

 • Re: "Zmiennicy": Jedyni tacy taksówkarze

  A te teraz jeszcze gorsze na filmie nic nie słychać reklama ryk wściekłej małpy

 • Re: Małgorzata Braunek nie wróci nad rozlewisko!

  miało być o filmie, a skończyło się na kryptoreklamie buddyzmu. słaba to reklama.....z tego nie będzie geszeftu!

 • Re: Pożegnanie z Moniką

  Szkoda mi Filipa Bobka. Niby przystojny i w miarę dobry aktor a dostaje takie chłamowe role. W Brzyduli spoko, a tutaj. Jedno i to samo, jedno i to samo. Nie ma możliwości rozwoju. Gdyby dostał role w jakims poważnym filmie czy serialu i gdyby zagrał czarny charakter albo coś innego niż bohater romantyzcny, może i byłby bardziej widoczny w polskim szoł biznesie, a tak.. wszyscy tylko go kojarzą

 • Re: Jakie seriale kochamy

  seriale z reklamami w tle, jak ma to miejsce w TVN i Polsacie nigdy nie będą miały takiej oglądalności jak, te w telewizji publicznej. Siadasz np. do Brzyduli, a tu zaraz reklama. Po reklamie, może jeszcze 3 minuty i po filmie. Szkoda zachodu. Ale specjaliści tam zatrudnieni, dobrze opłacani, chyba są ode mnie mądrzejsi.

 • Re: Anka i Andrzej znowu razem?

  serial zaczął się ciekawie. niestety twórcy tego dzieła nie maja konceptu co dalej, ciągną na siłę i niestety kicha. kończ waść, wstydu oszczędź. Szycem to po prostu rzygam. w każdy filmie taki sam głupek. żabcia i pani doktor super, ale scenarzystka straciła wenę . niestety. ostatnią serię oglądam jak na innym prograie akurat reklama.

 • Re: Niewygodne słowo: product placement

  Ok zgadzam sie ze to reklama .Ale pytanie czy nie smieszne jest jak jedzie auto znane i rozpoznawalne juz z ksztaltu a ma zasloniety znaczek. a inne jedzie obok takie samo ulica i juz nie ma zaslonietego znaczka ??? Czy to nie glupota. Nie widzialem w jakimkolwiek filmie z innych panstw w ktorym takie praktyki bylyby widoczne !!!