• Informacje na temat:

  reklamy calvin

Artykuły na temat: reklamy calvin
 • Na wybiegach moda na... starość?

  ...naprawdę reprezentują klientki, dla których projektujemy, a to nie są 16-latki" - powiedział Francisco Costa, dyrektor kreatywny Calvin Klein Collection. Costa zatrudnił m.in. siwowłosą Kristen McMenamy(...) chodzi o sesje w prasie. 41-letnia Christy Turlington i 39-letnia Claudia Schiffer wciąż znajdują się na czele modelek zatrudnianych do kampanii reklamowych. Ale o ile reklamy w mediach z góry pomyślane...

 • Doktor House ożenił się z Polką!

  Wydra. Możemy ją znać z reklamy pewnej marki samochodów: A także z kampanii reklamowych Calvina Kleina i Levi's Red. Serialowy specjalista zza oceanu, dziennikarz Michael Ausiello informuje...

 • Dumna z zakazanej reklamy

  Eva Mendes cieszy się z faktu, że jej prowokacyjna reklama dla Calvina Kleina narobiła tyle zamieszania. Widocznie był powód, żeby się rozebrać - twierdzi aktorka.

 • Snoop uderza po 50 Cencie

  Niedawno głośno było o problemach, jakie sprowadził na siebie dealer samochodowy z Filadelfii Gary Barbera. Prawnicy 50 Centa oskarżyli go o bezprawne wykorzystanie wizerunku rapera do reklamy swoich samochodów. Teraz dealer ma kolejny kłopot na głowie w osobie Snopp Dogga, który również pozwał Barbera.

 • Eva Mendes "zbyt seksowna"?

  Pieprzna reklama perfum Calvina Kleina "Secret Obsession", z udziałem aktorki Evy Mendes, została zbojkotowana przez kilka amerykańskich stacji telewizyjnych. Powód? Krótki filmik jest... "zbyt seksowny".

 • Westlife pracują dla Calvina Kleina

  Członkowie irlandzkiej grupy Westlife nigdy nie mieli problemu z ubieraniem się. Teraz jednak będą mieli pewność, że to co noszą jest modne i może zawrócić w głowie dziewczynom. Młodzi wokaliści zgodzili się bowiem pracować jako modele prezentujący najnowszą kolekcję odzieży słynnego projektanta Calvina Kleina.