• Informacje na temat:

  reklamy super bowl

Artykuły na temat: reklamy super bowl
 • Na kryzys - Coca-Cola

  ...7 lutego Ameryka wgapiała się w Super Bowl i przy okazji w tradycyjne reklamy specjalne. Na przykład Coca-Colę reklamowali Simpsonowie.

 • PSY w reklamie przygotowywanej na Super Bowl

  Autor "Gangnam Style" pojawi się w spocie reklamującym pistacje. Koreańczyk PSY pokaże, jak łupać orzechy w rytm swojego największego przeboju. Piosenka zawierać będzie nowy tekst zachwalający reklamowany produkt.

 • Milion dolarów w 30 sekund? Eminem wie, jak zarabiać pieniądze!

  Amerykański raper Eminem otrzymał milion dolarów za reklamę napoju orzeźwiającego. Spot został wyemitowany w przerwie meczu Super Bowl - cieszącej się najlepszą oglądalnością imprezy sportowej w Stanach Zjednoczonych.

 • Led Zeppelin: Wzrost sprzedaży cadillaków

  Jak informowaliśmy, członkowie legendarnej brytyjskiej grupy Led Zeppelin wyrazili w ub. roku zgodę na wykorzystanie ich wielkiego przeboju "Rock And Roll" w kampanii reklamowej cadillaków, która przebiegała pod hasłem "Break Through". Co ciekawe, w jej wyniku sprzedaż samochodów tej marki na rynku amerykańskim znacznie wzrosła.

 • Słynny raper pozwany przez bezdomnego

  Amerykański hiphopowiec Eminem został oskarżony przez bezdomnego mężczyznę o kradzież pomysłu na reklamę.

 • Oscary 2007: Miliony za reklamę

  Telewizja ABC ogłosiła, że czas przeznaczony na emisję reklam w trakcie transmisji 79. ceremonii rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, został wyprzedany. Stacja nie ujawniła ceny spotów.

 • Beyonce Knowles reklamuje Pepsi

  Britney Spears zostanie najprawdopodobnej nabita w butelkę przez Pepsi Colę. Firma, którą piosenkarka do niedawna reklamowała, podpisała właśnie kontrakt z Beyonce Knowles, jedną z członkiń popularnego amerykańskiego tria Destiny's Child, a jednocześnie aktorką. Kontrakt Spears wygasa z końcem 2002 r.

 • Bar Paly: Z wybiegu na ekran

  Jak trafić do świata kina wprost z wybiegu dla modelek? Trzeba wpaść w oko Michaelowi Bayowi. Twórca serii "Transformers" w swej najnowszej produkcji - "Pain And Gain" - powierzył główną rolę izraelskiej supermodelce Bar Paly.

 • Christina Aguilera: Prawdziwa księżniczka

  Po nagraniu kolejnej płyty zamierzam rozpocząć starania o dziecko - oświadczyła Christina Aguilera. Aż trudno oprzeć się wrażeniu, że ta deklaracja to jeden z chwytów marketingowej kampanii, poprzedzającej ukazanie się jej najnowszego krążka "Back To Basics". Bo niby po co teraz opowiadać o macierzyństwie, które jest w planach i to wcale nie najbliższych? "Raczej szybciej niż później zamierzam mieć rodzinę", błyskotliwie replikuje piosenkarka. Ech...