• Informacje na temat:

  reklamy youtube

Artykuły na temat: reklamy youtube
 • Maciej Orłoś odszedł z "Teleexpressu". Czym zajmuje się obecnie?

  ...o internautach prowadzi kanał YouTube oraz autorski program "Okiem Orłosia" (2018). Jest synem pisarza Kazimierza Orłosia. Wnukiem Seweryny Wilhelminy Orłosiowej z Mackiewiczów. Jej bracia: Józef i Stanisław(...): Rafała i Antoniego. Niedawno wkroczył w świat reklamy. Wrocławskie studio dźwiękowe zajmujące się m.in. produkcją reklam radiowych i wideo będzie dysponowało głosem dziennikarza na wyłączność...

 • Chińczycy krytykują Sharon Stone

  ..., a drogerie zdjęły reklamy z jej wizerunkiem. "Nie podoba mi się to, jak Chiny traktują Tybet" - powiedziała w Cannes aktorka. "Nie są uprzejmi dla Dalajlamy, który jest moim przyjacielem" - wyjaśniła(...) Adam, w filmie umieszczonym na YouTube mówi: "Chciałbym, żeby przeprosiła. Nie chodzi o mnie. Chodzi o ofiary". Trzęsienie ziemi, które nawiedziło Chiny 12 maja, pochłonęło 67 tys. ofiar.

 • Bombay Bicycle Club: U2 jest oddalone od młodych ludzi

  Lider Bombay Bicycle Club Jack Steadman w mocnych słowach wypowiedział się na temat nowego albumu U2 "Songs of Innocence". Według niego zespół nie ma żadnej więzi z młodym słuchaczem.

 • Dumna z zakazanej reklamy

  Eva Mendes cieszy się z faktu, że jej prowokacyjna reklama dla Calvina Kleina narobiła tyle zamieszania. Widocznie był powód, żeby się rozebrać - twierdzi aktorka.

 • Reklama z Gerem zostaje

  Koncern Fiat, który oficjalnie przeprosił Chiny za telewizyjną reklamę najnowszego modelu Lancii Delty z udziałem amerykańskiego aktora Richarda Gere'a i motywami związanymi z Tybetem, oznajmił w poniedziałek, że reklamy tej nie wycofa.

 • Recenzja Margaret "Add the Blonde": Uwaga, nadymam balona!

  Debiut Margaret to dowód na to, że w Polsce chce się ganiać zachodnie mody, tylko zupełnie nie te, co trzeba. I że nadchodzi apokalipsa, i takie tam...

 • Modelka Cara Delevingne robi karierę

  21-letnia Cara Delevingne, najlepsza modelka roku 2012 w Wielkiej Brytanii, marzy nie tylko o karierze na wybiegu. Chce też grać i śpiewać. Jej marzenia się spełniają - właśnie kręci swój kolejny film.

 • "Tak po prostu musiało się stać"

  - Zarówno w życiu zawodowym jak i w życiu prywatnym zawsze słuchałem swojej intuicji i chyba już tak zostanie - przekonuje Nergal, lider Behemotha w rozmowie z Piotrem Brzychcym z magazynu "Hard Rocker".

Wideo na temat: reklamy youtube
 • Życie to jest to

  Roberto (José Mota) jest bezrobotnym specjalistą od reklamy, który zdobył sławę wymyślając jeden slogan. Zdesperowany, próbując przypomnieć sobie lepsze dni, wraca do hotelu, w którym spędzali z żoną, Luisą (Salma Hayek), miodowy miesiąc. Niestety w miejscu hotelu, sąsiadującego z ruinami rzymskiego teatru, mieści się obecnie muzeum. Mężczyzna - zwiedzając zabytek - ulega wypadkowi. Żelazny pręt wbija się w jego głowę, całkowicie go unieruchamiając - jeśli się poruszy, umrze. I tak, w ciągu...