• Informacje na temat:

  rekord filmy

Artykuły na temat: rekord filmy
 • Lady Gaga pobiła rekord nominacji

  Ziemi z trzech powodów: by tworzyć głośną muzykę, barwne filmy oraz wielkie zamieszanie" - powiedziała piosenkarka. FB.init("f68de3472255bf7ab891c34ffa18a734");

 • Oscar dla Polski? "Ida" kontra 82 filmy

  - "Ida" ma wszelkie cechy, by spodobać się przyznającym Oscary członkom Akademii - mówi redaktor branżowego magazynu "Variety" Tim Gray. W czwartek, 9 października, w Los Angeles ogłoszono pełną, rekordową listę 83 obrazów zgłoszonych w kategorii najlepszy film obcojęzyczny.

 • "Policjanci i policjantki": 500. odcinek!

  To już 10. sezon i piąty rok emisji serialu, a przez ten czas oprócz pół tysiąca odcinków ukazały się trzy filmy fabularne z bohaterami serialu. Produkcja zadebiutowała na antenie Czwórki 29 września 2014 roku i szybko zyskała sympatię telewidzów, bijąc kolejne rekordy oglądalności, przekraczającej nawet 2,5 mln widzów.

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" bije rekordy

  Ostatnia część trylogii w reżyserii Petera Jacksona, który w brawurowy sposób zekranizował Tolkienowskiego "Hobbita", ustanowiła nowy rekord weekendu w historii polskich kin pod względem wpływów.

 • Praca przy serialu "Gra o tron" to spełnienie marzeń

  Serial "Gra o tron" bije rekordy popularności, ale budzi też kontrowersje. Zdaniem krytyków kultowa już produkcja HBO przesycona jest brutalnym seksem i przemocą. Daniel Portman, wcielający się w postać giermka, broni serialu. Jak podkreśla, jest to baśń, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Zdaniem aktora filmy i produkcje telewizyjne, które pokazują ciemne strony ludzkiej natury...

 • Rekord! Tylu premier jeszcze nie było

  Aż 14 filmów wchodzi w piątek, 21 listopada, na ekrany polskich kin. Wśród nich na plan pierwszy wybijają się: kolejna odsłona hitowej serii "Igrzyska śmierci", thriller "Wolny strzelec" i nowa produkcja Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko". Cztery spośród premier to dokumenty!

 • Socha przyciąga miliony

  Cztery filmy, dwa seriale, trzy kampanie reklamowe. Wszystko w ciągu jednego roku! Małgorzata Socha idzie jak burza. Czego dotknie, zamienia się w złoto!

 • Boaz i Noa, Jules i Jim

  Tylko dwa filmy wchodzą na ekrany polskich kin w ostatni weekend przed świętami. Wciąż granych jest w nich jednak wiele produkcji, które w ciągu tych kilku dni przerwy od pracy warto zobaczyć.

 • 19-latka najbardziej dochodową aktorką

  Ostatnia dekada należała do młodej aktorki Emmy Watson . Według światowej Księgi Rekordów Guinnessa 19-letnia Watson była najbardziej dochodową aktorką minionych dziesięciu lat, o czym donosi "US Magazine" .

 • "Avengers: Czas Ultrona", czyli powrót bohaterów

  Najwięksi superbohaterowie w historii kina powracają w filmie "Avengers: Czas Ultrona". Pierwsza część serii kwotą 207,4 mln dolarów ustanowiła w USA rekord wszech czasów przychodów w weekend premiery, a łącznie zarobiła ponad 1,5 miliarda dolarów. "Dwójka", na ekranach polskich kin od 7 maja, pobije te wyniki?

Wideo na temat: rekord filmy
 • Daniel Portman: praca przy serialu "Gra o tron" to spełnienie marzeń

  Serial "Gra o tron" bije rekordy popularności, ale budzi też kontrowersje. Zdaniem krytyków kultowa już produkcja HBO przesycona jest brutalnym seksem i przemocą. Daniel Portman, wcielający się w postać giermka, broni serialu. Jak podkreśla, jest to baśń, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Zdaniem aktora filmy i produkcje telewizyjne, które pokazują ciemne strony ludzkiej natury