• Informacje na temat:

  relacja z tańca

Artykuły na temat: relacja z tańca
 • Iwona Cichosz: Naprawia złe relacje

  Choć nie wygrała „Tańca z gwiazdami”, i tak czuje się moralną zwyciężczynią. Swoją postawą sprawiła radość bliskim, a innym niepełnosprawnym dała nadzieję, że oni też mogą spełniać marzenia.

 • Tańcz, mądra, tańcz, czyli wysyp teledysków z tańcem współczesnym

  Jak udowodniła Sia teledyskami "Chandalier" i "Elastic Heart", inspirowany baletem taniec współczesny może być nie tylko znakomitym uzupełnieniem popowych hitów, ale wręcz nadaje im zupełnie nowy wymiar.

 • Magdalena Boczarska zrezygnowała z "Tańca z gwiazdami" przez Magdę Lamparską?

  ...przyjacielskie. Aktor chętnie zatrudniał ją w swoim teatrze IMKA. Widywali się także prywatnie. - Zbyt wiele ich łączyło, aby mogli zaprzepaścić tę znajomość - tłumaczy ich znajomy. Taka relacja stała się...

 • Lenny Kravitz w Łodzi. "Należę do was" (relacja, zdjęcia)

  Dla takich muzyków jak Lenny Kravitz występy na żywo to chyba najmilsza część wykonywanego zawodu. Nie inaczej było w poniedziałek (15 grudnia) w Atlas Arenie w Łodzi.

 • Agata i Andrzej Dudowie starają się odbudować swoją relację

  W ostatnich miesiącach komentatorzy zauważyli niepokojące ochłodzenie relacji między Parą Prezydencką. Komentowali, że Agata Duda co prawda pojawia się u boku męża na ważnych uroczystościach, jednak trudno doszukać się ich dawnych czułych gestów.  - Relacja między prezydentem a żoną wygląda na dość chłodną. Inaczej z córką - tę obdarza spojrzeniem pełnym uczucia, podziwu - komentuje w ostatnim...

 • Bryan Adams w Krakowie - relacja z koncertu

  Świetna atmosfera, kapitalne anegdoty, wspaniała forma muzyków - koncert Bryana Adamsa w Kraków Arenie należy niewątpliwie zaliczyć do bardzo udanych. No i te przeboje!

 • Agnieszka Kaczorowska i Eryk Lubos: Wyszła na jaw prawda o ich relacjach!

  .... - Prawdą jest jedynie to, że są sąsiadami. Nigdy nie było żadnych konfliktów - powiedziano gazecie w agencji reprezentującej tancerkę. - Agnieszka jest w tej chwili zajęta organizacją szkoły tańca i właśnie szuka nauczycieli. Kto wie, może sąsiedzi spotkają się niedługo, ale... na tanecznym parkiecie. Co prawda tej jesieni nie będzie kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami", ale Eryk to aktor, który ma...

 • "Taniec z gwiazdami" [9. odcinek]: Półfinał bez Banasiuka

  Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz nie wygrają "Tańca z gwiazdami". Para musiała się pożegnać z show w ćwierćfinałowym odcinku.

 • "Taniec z gwiazdami" uratuje małżeństwo Joanny Moro?

  Od pierwszego tańca czuje się między nimi niezwykłą chemię. Na parkiecie ich ciała dotykają się zmysłowo, a Joanna i Rafał obdarzają się przeszywającymi spojrzeniami. Gdy podczas gorącej rumby usta(...) "Tańca z gwiazdami" nie szczędził jej uścisków i całusów. Dzień później towarzyszył Joannie na gali Wiktorów. Trzymał ją za rękę, kiedy wspólnie pozowali do zdjęć. Oklaskiwał gorąco, gdy odbierała...

 • Agnieszka Kaczorowska o swoim partnerze z "Tańca z gwiazdami"

  - Żeby zatańczyć rumbę, musieliśmy spędzić z Rafałem trochę czasu razem - mówi Agnieszka Kaczorowska. Tancerka odniosła się w ten sposób do medialnych plotek o romansie z Rafałem Maślakiem, czyli swoim partnerem z programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami".

Wideo na temat: relacja z tańca