• Informacje na temat:

  remigiusz kasztelnik

Artykuły na temat: remigiusz kasztelnik
 • Mołek ponownie wyszła za mąż

  Magda Mołek (31 l.) potajemnie wyszła za mąż. Wybrankiem znanej prezenterki jest realizator dźwięku Remigiusz Kasztelnik.

 • Magda Mołek (29 l.), popularna prezenterka telewizyjna, już nie ukrywa, że jest zakochana. Wybrańcem dziennikarki jest realizator dźwięku, 28-letni Remigiusz Kasztelnik. Podczas niedawnego koncertu Krzysztofa Kiljańskiego para nie stroniła od fotoreporterów.

 • Mołek znowu zakochana!

  Magda Mołek (34 l.) tegoroczne wakacje spędziła nad polskim morzem. Co ciekawe, nie towarzyszył jej partner Remigiusz Kasztelnik . Prezenterkę na sopockiej plaży pocałunkami obsypywał przystojny blondyn, jej nowy mężczyzna!

 • Potajemny ślub Magdy Mołek

  Magda Mołek - znana znana z programu "Dzień dobry TVN" - znów założyła na palec ślubną obrączkę. Gwiazda poślubiła potajemnie realizatora dźwięku Remigiusza Kasztelnika w... lipcu - informuje "Fakt".

 • Impreza urodzinowa Kayah

  Kayah wczorajszego wieczoru obchodziła swoje 40 urodziny. Na imprezie urodzinowej kipiało od osób ze światka show biznesu. Pojawili się: Magda Mołek i Remigiusz Kasztelnik, Ewelina Flinta, Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka, Maryla Rodowicz, Urszula Dudziak, Kora Jackowska i Kamil Sipowicz.

 • Magda Mołek będzie mamą?

  Magda Mołek wcale nie jest tak chłodna i zdystansowana, na jaką wygląda. Bardzo kocha dzieci, marzy o własnych. I już się o nie stara!

 • Magda Mołek i "Seks, jakiego nie znacie"

  .... Przypomnijmy, że partnerem Magdy jest realizator dźwięku, Remigiusz Kasztelnik. Para jest ze sobą od dwóch lat.

 • Magdy Mołek droga do szczęścia

  Magda Mołek miłość życia spotkała dopiero po trzydziestce. Przystojny prawnik, którego poznała u znajomych, wywrócił jej świat do góry nogami. Rozstała się z poprzednim partnerem. W lutym wyszła za mąż. Latem przyjdzie na świat jej dziecko.

 • "Nie chciała, by o ślubie dowiedział się jej były"

  Poznanego przez znajomych prawnika gwiazda poślubiła 19 lutego 2011 roku - donosi "Na żywo". Wydarzeniu temu nie towarzyszyły ani kamery, ani fotoreporterzy. Informator pisma twierdzi, że Magda "nie chciała, by o ślubie dowiedział się jej były partner Remigiusz Kasztelnik". Powód? "Wie, że złamała mu serce, wiążąc się z Maćkiem. Chciała mu więc oszczędzić dodatkowych przykrości, które mogłyby...

 • Edyta Górniak znów zaśpiewa hymn?!

  ...w firmie zajmuje się były narzeczony Magdy Mołek, Remigiusz Kasztelnik. - Fani pani Edyty w tym roku na pewno będą mieli okazję zobaczyć ją w wielu ciekawych projektach - mówi Remik. - Niewykluczone(...) pracuje. - Terminy koncertów artystki zostaną podane do publicznej wiadomości w momencie, w którym wszystkie plany zostaną zatwierdzone - tłumaczy Kasztelnik. Dementuje również doniesienia, jakoby...

Zdjęcia na temat: remigiusz kasztelnik