• Informacje na temat:

  renata dancewicz partner

Artykuły na temat: renata dancewicz partner
 • Reneta Dancewicz ma już nowego partnera?

  Jeden z tabloidów spekuluje na temat rzekomego romansu Renaty Dancewicz (48 l.) z aktorem z „Na Wspólnej”!

 • "Na Wspólnej": Weronika ma raka!

  Kolejny dramat czeka Weronikę Wilk-Roztocką (Renata Dancewicz) z telenoweli "Na Wspólnej". Lekarze wykryją u niej guza w piersi i grozić jej będzie mastekomia!

 • Renata Dancewicz i Jacek Braciak: Co naprawdę ich łączy?

  Warszawska Saska Kępa. Ulicą spaceruje Renata Dancewicz (47 l.). Nie jest jednak sama. Razem z nią jest znany aktor Jacek Braciak (48 l.). Można by powiedzieć, że oto mamy miłe spotkanie przyjaciół(...) aktorki Marty Ścisłowicz (32 l.). Przez moment wydawało się nawet, że ich relacje są szczególnie bliskie. Równie zaskakujące jest to, że obok Jacka Braciaka pojawiła się właśnie Renata Dancewicz...

 • Renata Dancewicz chce do Azji

  Aktorka Renata Dancewicz (39 lat), znana z serial u "Na Wspólnej", bardzo lubi podróże i gdy tylko pozwala na to sytuacja zawodowa i rodzinna stara się zwiedzać inne kraje, ale twierdzi, że nie wyobraża sobie życia na stałe poza Polską.

 • Smutne urodziny Dancewicz

  ...7 lutego Renata Dancewicz obchodziła 43. urodziny. Nie było jej jednak do śmiechu. Niedawno pożegnała ojca.

 • Rusin walczy o milion!

  Kinga Rusin w "Milionerach"? I to w duecie z telewizyjnym partnerem - Bartoszem Węglarczykiem. Jak prezenterzy "Dzień Dobry TVN" poradzili sobie z pytaniami Huberta Urbańskiego, przekonamy się już 6 grudnia.

 • Dancewicz wyrzucili ze szkoły teatralnej

  Renata Dancewicz studiowała razem z Izą Kuną. Choć nie skończyła szkoły, szybko zdobyła popularność. Jej przyjaciółka przeciwnie - musiała długie lata pracować na sukces. Dancewicz gra w serialu "Na(...). Aktorstwa obie uczyły się w łódzkiej szkole filmowej. "Iza była pilną studentką, a Renata niepokornym duchem, który sprawiał kłopoty" - zdradza "Na Żywo" osoba z otoczenia gwiazd. Zaledwie po 1,5

 • "Grzeszna i bogata" Gawryluk

  Polskim widzom Ewa Gawryluk kojarzy się przede wszystkim z serialami. Warto jednak wiedzieć, że aktorka ma w swoim dorobku także kilkanaście ról filmowych, z których najbardziej znane to "Dziecko szczęścia" i "Operacja koza". W 1992 roku artystka zadebiutowała na deskach Teatru Współczesnego w Warszawie, z którym jest związana do dnia dzisiejszego.

 • Weronika ma raka!

  Kolejny dramat czeka Weronikę Wilk-Roztocką (Renata Dancewicz) z telenoweli "Na Wspólnej". Lekarze wykryją u niej guza w piersi i grozić jej będzie mastektomia!

 • "Kryminalni" na tropie Wampira z Zagłębia

  30 lat temu o jego zbrodniach mówiła cała Polska. Za pomoc w jego schwytaniu wyznaczono kosmiczną wręcz nagrodę: milion złotych. Wampir z Zagłębia - jak nazywała go prasa - zabijał przez 7 lat. Kim był najsłynniejszy polski seryjny morderca? W kolejnych odcinkach "Kryminalnych", na to pytanie odpowie komisarz Zawada. Emisję pierwszego odcinka czwartej serii popularnego filmu zaplanowano na sobotę, 4 marca.