• Informacje na temat:

  renata dancewicz rodzina

Artykuły na temat: renata dancewicz rodzina
 • Smutne urodziny Dancewicz

  ...7 lutego Renata Dancewicz obchodziła 43. urodziny. Nie było jej jednak do śmiechu. Niedawno pożegnała ojca.

 • "Na Wspólnej": Walka o życie dziecka

  Serial "Na Wspólnej" podejmuje kolejny poważny temat - transplantacji. Nagle zachoruje Antosia, konieczny będzie przeszczep nerki!

 • Poznajcie prawdziwą historię Weroniki!

  Bożena Wielgosz (Bogumiła Pawelec) okaże się biologiczną matką Weroniki (Renata Dancewicz). Sprawdź szczegóły!

 • "Ich czworo": Bohosiewicz i Kot w małżeńskim trójkącie

  Tragifarsę "Ich czworo. Tragedia ludzi głupich w trzech aktach" Gabrieli Zapolskiej w reżyserii Jerzego Stuhra będzie można oglądać od 20 lutego w warszawskim Teatrze Polonia. W rolach głównych wystąpią Jerzy Stuhr, Iza Kuna, Sonia Bohosiewicz i Tomasz Kot.

 • Morderstwa i klątwa sprzed dziesiątków lat

  Na łódzkim cmentarzu odnalezione zostają zwłoki pracownika zakładu kamieniarskiego, który wcześniej wykradł z rodzinnego grobowca Rajskich tajemniczy przedmiot. W 9. odcinku "Komisarza Alexa" Bromski (Jakub Wesołowski) zmierzy się nie tylko z zagadkowym morderstwem, ale też z klątwą, jaka od dziesiątków lat wisi nad rodziną Aleksandry Rajskiej (Renata Dancewicz).

 • Matwiejczyk skończył nowy film

  Zakończyły się zdjęcia do najnowszego filmu Piotra Matwiejczyka "Pamiętasz mnie". Zdjęcia trwały sześć dni i zostały zrealizowane w podwrocławskim Krynicznie, w rodzinnym domu reżysera.

 • "Zdradziłam Cię"!

  Weronika (Renata Dancewicz) przyzna się Adamowi (Zbigniew Stryj) do skoku w bok z Petrusem (Robert Jarociński). Sprawdź, co z tego wyniknie!

 • Co nowego w "Na Wspólnej"?

  Serial owe losy bohaterów "Na Wspólnej" w pierwszych dwóch tygodniach października z pewnością nie umkną uwadze widzów. Uciekająca panna młoda, świeżo upieczeni rodzice, małżeństwo po zdradzie... A to dopiero początek zwrotów akcji, które nas czekają.

 • "Na Wspólnej": Znów razem!

  ...(Renata Dancewicz) zaproponuje, że wykupi od Darka udziały w kancelarii, Agnieszka stanowczo jej tego zabroni. Stwierdzi, że nie pozwoli, by oszust wzbogacił się ich kosztem. Zamierza się na nim(...) złych przeczuć, stwierdzi, że tata zapewne znów zamierza oskarżać mamę. Z kolei Franek (Natan Czyżewski) zasugeruje, że dziadek się zakochał. Wkrótce rodzina zacznie podejrzewać, że senior przedstawi...

 • Mirosław Baka u Matwiejczyka

  We wtorek, 27 lutego, ruszają zdjęcia do najnowszego filmu Piotra Matwiejczyka "Pamiętasz mnie?". Ekipa kręcić będzie w rodzinnej miejscowości reżysera - Krynicznie pod Wrocławiem. Ponownie u Matwiejczyka wystąpi Mirosław Baka.

Zdjęcia na temat: renata dancewicz rodzina
Dyskusje na temat: renata dancewicz rodzina