• Informacje na temat:

  renata dancewicz styl

Artykuły na temat: renata dancewicz styl
 • ​"Na Wspólnej": Renata Dancewicz uważa, że popełniła błąd, zostając aktorką!

  Zanim Renata Dancewicz, czyli Weronika z "Na Wspólnej", została aktorką, marzyła o pracy adwokata lub sędziego. Dostała się na wydział prawa Uniwersytetu Warszawskiego, ale już po pierwszym roku zrezygnowała ze studiów.

 • "Aktorki. Odkrycia": Nowa książka Łukasza Maciejewskiego

  ...-Kolska, Sonia Bohosiewicz, Jowita Budnik, Renata Dancewicz, Katarzyna Gniewkowska, Urszula Grabowska, Karolina Gruszka, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Dorota Kolak, Joanna Kulig, Małgorzata(...) - talent, determinacja, czy może szczęście? "Moim absolutnym priorytetem jest szczerość. Mam przekonanie, że właśnie ta szczerość jest i zawsze była moim atutem. To styl, który można kupić lub odrzucić...

 • Renata Dancewicz chce do Azji

  Aktorka Renata Dancewicz (39 lat), znana z serial u "Na Wspólnej", bardzo lubi podróże i gdy tylko pozwala na to sytuacja zawodowa i rodzinna stara się zwiedzać inne kraje, ale twierdzi, że nie wyobraża sobie życia na stałe poza Polską.

 • Pasja, która staje się szaleństwem

  Werner Herzog wraca w wielkim stylu! Tym razem zabiera nas na Alaskę i zapoznaje z tytułowym miłośnikiem misiów grizzly - Timothy'm Treadwellem "Efekt jest fascynujący!" - oceniają krytycy.

 • "Bejbi blues" nagrodzone na Berlinale

  Nowy obraz autorki "Galerianek" Katarzyny Rosłaniec, "Bejbi blues", zdobył nagrodę Kryształowego Niedźwiedzia za najlepszy film sekcji Generation 14plus na 63. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie - poinformował Polski Instytut Sztuki Filmowej.

 • Danuta Stenka: Wyrozumiała babcia

  Już 4 stycznia na ekranach kin zobaczyć będziemy mogli Danutę Stenkę. Aktorka w filmie "Bejbi blues" Katarzyny Rosłaniec ("Galerianki") wcieliła się w postać mamy nastolatka, któremu urodziło się dziecko.

 • Wiosna w TVP - generuje hity

  Czy na wiosnę TVP wygeneruje jakiś hit? Z pewnością zaproponuje "Hit generator", a dla równowagi dołoży test historyczny sprawdzający wiedzę Polaków na temat pontyfikatu Jana Pawła II.

 • "Bejbi blues": Nastoletni rodzice

  "Bejbi blues", najnowszy film Katarzyny Rosłaniec ("Galerianki"), to historia Natalii (Magdalena Berus), która w wieku 17 lat zostaje matką. Ojciec Antosia to nastoletni Kuba (Nikodem Rozbicki). Tylko w INTERIA.PL zobaczycie premierowy materiał, w którym debiutujący aktorzy opowiadają o pracy na planie.

Dyskusje na temat: renata dancewicz styl
 • Re: Renata Dancewicz

  Brawa Pani Renato! Za styl, za dorobek, za podejście i za to, że Pani potrafi zachwycać :)