• Informacje na temat:

  renata dancewicz tato

Artykuły na temat: renata dancewicz tato
 • Na deskach teatru zadebiutowała w Teatrze im. Szaniawskiego w Wałbrzychu a w filmie w roku 1993 w "Samowolce" Feliksa Falka. Na ekranie kinowym dała się tak naprawdę zauważyć w roku 1995, gdy wystąpiła w dwóch znanych produkcjach: "Tato" i "Pułkowniku Kwiatkowskim. Za pierwszy film otrzymała Złote Lwy dla najlepszej aktorki drugoplanowej, drugi przyniósł jej nominację do tej samej nagrody...

 • Renata Dancewicz o nagim debiucie: Nie żałuję

  Renata Dancewicz wystąpiła w 1994 roku w "Diabelskiej edukacji". Erotyk, w którym zagrała u boku Marka Kondrata, zawierał w sobie liczne rozbierane sceny. Jak z perspektywy czasu aktorka ocenia tamtą kreację?

 • Smutne urodziny Dancewicz

  ...7 lutego Renata Dancewicz obchodziła 43. urodziny. Nie było jej jednak do śmiechu. Niedawno pożegnała ojca.

 • Jestem pełna sprzeczności

  Niezwykła, silna kobieta, która nie lubi utartych ścieżek. Od lat uznawana za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Renata Dancewicz nie boi się niepopularnych poglądów i uwielbia... karciany blef.

 • "Na Wspólnej": Udana manipulacja?

  Weronika (Renata Dancewicz) uzna, że najlepszym sposobem na oczyszczenie Kamila (Kazimierz Mazur) z zarzutów o molestowanie będzie przesłuchanie Uli (Anna Niedźwiecka).

 • Cezary Pazura i Piotr Lato razem na planie?

  Cezary Pazura rozpoczął pracę na planie najnowszego filmu Olafa Lubaszenki, "E=mc2", komedii sensacyjnej, rozgrywającej się współcześnie w Warszawie. Ciekawostkę stanowi fakt, że na planie filmowym, u boku aktora, ma podobno pojawić się bohater słynnego programu "Big Brother" - Piotr Lato.

 • “Na Wspólnej”: Adam nagle pożegna się z życiem!

  Niespodziewana śmierć Adama (Zbigniew Stryj) spadnie na Weronikę (Renata Dancewicz) jak grom z jasnego nieba. Wszystko przez tętniaka aorty! Sprawdź szczegóły!

 • Cezary Żak o "Stefanie Malutkim"

  Dobiegły końca prace nad nagraniem polskiego dubbingu do filmu animowanego "Stefan Malutki" . Ostatnie linijki tekstu nagrał Cezary Żak, odtwórca roli tytułowej - Stefana Malutkiego.

 • "Na Wspólnej": Weronika za szybko zapomniała o Adamie?!

  Antosi (Gabriela Jeżółkowska) trudno będzie pojąć, że jej mama Weronika (Renata Dancewicz) ma prawo po śmierci męża Adama (Zbigniew Stryj) ułożyć sobie życie u boku innego mężczyzny. Nie zaakceptuje jej związku z Robertem (Dariusz Wnuk).

 • ​"Na Wspólnej": Awantura z punkami i... mandat od kanara

  Wspólne wyjście Weroniki (Renata Dancewicz) i Maćka (Mateusz Banasiuk) na koncert punkowej grupy Lobotomia zakończy się awanturą, szarpaniną i karą za jazdę na gapę. Poznaj szczegóły!

Zdjęcia na temat: renata dancewicz tato
Wideo na temat: renata dancewicz tato
 • Spadaj tato

  Akcja komedii Spadaj tato rozpoczyna się, kiedy nastoletni Donny Berger (Adam Sandler) spotyka dziewczynę swoich marzeń. Problem polega jednak na tym, że jest to seksowna nauczycielka Mary McGarricle. Wszyscy mieliśmy kiedyś szkolne miłości, jednak panna McGarricle posuwa się o krok za daleko dodając do regularnych zajęć korepetycje z wiedzy o ptaszkach i pszczółkach. Oczywiście szybko dochodzi do katastrofy, panna McGarricle ląduje w więzieniu, a Donny zostaje sam z owocem ich miłości...

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Prosto z nieba

  Jest poranek, 10 kwietnia 2010 r. Nadchodzi miły, spokojny, wiosenny dzień. Miliony polskich rodzin jeszcze śpią, kiedy w kilkudziesięciu domach i mieszkaniach, blisko sto osób szykuje się do podróży najbezpieczniejszym środkiem transportu - samolotem prezydenckim. Kierunek - Smoleńsk. Jednakże kiedy dzień będzie chylił się ku końcowi, do tych kilkudziesięciu domach i mieszkaniach zawita niewyobrażalny smutek i ból, uczucia, które dzielić będzie cały naród. "Prosto z nieba" jest autorską...