• Informacje na temat:

  renata wojewódzki

Artykuły na temat: renata wojewódzki
 • Kuba Wojewódzki oświadczył się Renacie?!

  Kuba Wojewódzki ma 54 lata i ani żony, ani dzieci. Jednak od dłuższego jest w związku z modelką Renatą Kaczoruk (30 l.) i możliwie, że dziennikarz w końcu poczuł potrzebę ustatkowania się.

 • Wojewódzki pod lupą prokuratury

  Prokuratura Rejonowa Warszawa-Praga wszczęła w piątek postępowanie sprawdzające ws. wypowiedzi radiowych Michała Figurskiego i Kuby Wojewódzkiego o Ukrainkach. Prokuratorzy zbadają, czy doszło do znieważenia Ukraińców. "Głębokie ubolewanie" wyraża stacja radiowa.

 • Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk rozstali się?!

  Zaskakujące wieści! Spekuluje się, że Kuba Wojewódzki (54 l.) i Renata Kaczoruk (31 l.) nie są już parą. Po kilku latach związku mieli zdecydować o rozstaniu. Na tę chwilę zainteresowani nie odnieśli się do tych rewelacji.

 • Szopka z Wojewódzkim i Owsiakiem

  W sylwestrowy wieczór, kilka minut po północy telewizyjna Jedynka wyemituje "Szopkę noworoczną". Szopka AD 2009 rozgrywa się w kasynie w Las Tuskas, gdzie spotkać można zawodowych graczy i szulerów i pechowców, a także jednorękich bandytów.

 • Renata Kaczoruk postawiła Wojewódzkiemu ultimatum?

  Kuba Wojewódzki (52 l.) i Renata Kaczoruk (27 l.) to para, o której media chętnie plotkują. Ostatnio pisze się o tym, że między nimi nie jest już tak wspaniale, jak jeszcze kiedyś. Podobno modelka oczekuje od showmana poważnych deklaracji.

 • Jakub W.? O kogo chodzi?

  Prezenterzy Jakub W. i Michał F. są podejrzani o znieważenie w audycji radiowej innych osób z powodów narodowościowych. Chodzi o ich "żarty" z pracujących w Polsce Ukrainek. Podejrzanym grozi do 3 lat więzienia.

 • Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk jednak się nie rozstali?! Oto dowód!

  Gdy media od tygodni snują domysły na temat przyczyn ich rozstania, oni... idą razem na kolację! Fotoreporter przyłapał Renatę Kaczoruk (32 l.) i Kubę Wojewódzkiego (54 l.) razem w restauracji.

 • Jarosław Kuźniar: Na wyłączność

  Jest dziennikarzem, który na co dzień informuje nas o najważniejszych sprawach w kraju. Udowodnił jednak, że potrafi też zająć się rozrywką, bo... lubi muzykę.

 • Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki: Zastąpiła mu rodzinę?

  Ona pójdzie za nim wszędzie, a on stracił dla niej głowę. Dla Kuby Wojewódzkiego (53 l.) Renata Kaczoruk (29 l.) jest ważniejsza od najbliższych.

 • Muzyczne show na razie bez błysku

  Po pierwszych dwóch odcinkach telewizyjnych show pokusiliśmy się o pierwsze oceny. Sprawdźcie, kto zasłużył na głosy na "tak"!

Zdjęcia na temat: renata wojewódzki
Wideo na temat: renata wojewódzki
 • Renata Wojewódzka wolałaby być facetem!

  Renata Kaczoruk-Wojewódzka uważa, że kobietom znacznie trudniej niż mężczyznom realizować swoje zawodowe plany. Są więc chwile, w których żona Wojewódzkiego chciałaby być facetem.

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Renata Kaczoruk opowiedziała o swoim programie w TVN-ie!

  Renata Kaczoruk (29 l.) doczekała się swojego czasu antenowego w stacji, gdzie do tej pory prym wiódł jej narzeczony, Kuba Wojewódzki (53 l.). TVN Style niebawem wyemituje bowiem dokument o modelkach, do którego scenariusz napisała sama Renulka. Czy to początek jej wielkiej kariery u Miszczaka? (Agencja TVN / x-news)

 • Prosto z nieba

  Jest poranek, 10 kwietnia 2010 r. Nadchodzi miły, spokojny, wiosenny dzień. Miliony polskich rodzin jeszcze śpią, kiedy w kilkudziesięciu domach i mieszkaniach, blisko sto osób szykuje się do podróży najbezpieczniejszym środkiem transportu - samolotem prezydenckim. Kierunek - Smoleńsk. Jednakże kiedy dzień będzie chylił się ku końcowi, do tych kilkudziesięciu domach i mieszkaniach zawita niewyobrażalny smutek i ból, uczucia, które dzielić będzie cały naród. "Prosto z nieba" jest autorską...