• Informacje na temat:

  renee zellweger aktorka

Artykuły na temat: renee zellweger aktorka
 • Renee Zellweger chce wyjść za mąż i mieć dziecko!

  Renee Zellweger (45 l.) marzy o założeniu rodziny. Chciałaby zajść w ciążę!

 • Renee Zellweger: Co się stało z jej twarzą?

  Co się stało z Renee Zellweger - to pytanie nie schodzi z czołówek światowych serwisów informacyjnych. Aktorka, która pojawiła się na gali Elle Women, wywołała prawdziwą sensację w mediach, które zastanawiają się, czy... to naprawdę ona!

 • Renee Zellweger załamana komentarzami na temat swojego wyglądu!

  Renee Zellweger (45 l.) ostatnio nie ma powodów do radości. Przez swój nowy wygląd stała się obiektem kpin!

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Renee Zellweger ma dość Hollywood

  Odkąd Renee Zellweger (38 l.) podbiła nasze serca w filmach "Jerry Maguire" i "Pamiętniki Bridget Jones", stała się ulubionym obiektem polowań paparazzich. Gwiazda miała już jednak dość ciągłego śledzenia i nagadywania ze strony fotografów i stwierdziła, że nie chce już dłużej mieszkać w Los Angeles.

 • Co stało się z twarzą Umy Thurman?

  Niektóre hollywoodzkie gwiazdy chcą za wszelką cenę zatrzymać upływ czasu. Niestety, tej wątpliwej modzie ulegała ostatnio Uma Thurman ("Pulp Fiction", "Niebezpieczne związki", "Kill Bill"). Aktorka, która pojawiała się 9 lutego w Nowym Jorku na premierze miniserialu "The Slap", była wprost nie do poznania!

 • Renee Zellweger nie chce mieć dzieci

  ...39-letnia aktorka z wiecznie przetłuszczonymi włosami oświadczyła ostatnio, że nigdy nie chciała zostać matką. Uważa, że dziecko odebrałoby jej poczucie niezależności i byłoby po prostu kłopotliwe.

 • Elizabeth Banks: Po prostu blondynka

  Elizabeth Banks, którą oglądaliśmy w "Igrzyskach śmierci" i "40-letnim prawiczku", dołączyła do grupy blondynek, które od lat rozkochują w sobie kinowych widzów. Już w piątek, 6 lutego, w komedii "Dzień z życia blondynki" aktorka przekona nas, że czasami dowcipy o blondynkach wcale nie mijają się z prawdą.

 • Renee Zellweger miała wypadek

  Renee Zellweger wyszła na szczęście bez szwanku z wypadku samochodowego, w którym uczestniczyła w poniedziałek w Beverly Hills.

 • Renee Zellweger zaskoczona sławą

  Zanim Renee Zellweger została gwiazdą Hollywood i laureatką Oscara, była zwykłą dziewczyną z Teksasu, która nawet nie marzyła o światowej karierze. Aktorka opowiedziała o swoich początkach w przemyśle filmowym.

Zdjęcia na temat: renee zellweger aktorka
Wideo na temat: renee zellweger aktorka
 • Co się stało z twarzą Renee Zellweger?

  Gwiazdy często korzystają z usług chirurgów plastycznych, jednak nie lubią o tym głośno mówić. Aktorka Renee Zellweger jest zdania, że jej w świetnym wyglądzie żaden specjalista nie pomógł, a formę zawdzięcza specjalnej diecie. Myślicie, że da się tak wyglądać w wieku blisko 50 lat bez korzystania z usług renomowanych klinik chirurgii plastycznej?

 • Za jakie grzechy

  Tryskająca fantastycznym humorem, najnowsza komedia romantyczna z Renee Zellweger ("Dziennik Bridget Jones", "Wzgórze nadziei", "Do diabła z miłością", "Chicago") w roli głównej. Przebojowa i atrakcyjna Lucy Hill (Renee Zellweger) jest ambitnym pracownikiem dużej firmy w Miami. Bogate życie zawodowe i regularny awans jest dla niej celem, który chce osiągnąć za wszelka cenę. Pewnego dnia, nie wiedząc w co się pakuje, bez namysłu przyjmuje kolejne służbowe polecenie mające być stumilowym...

 • Czy tak wygląda 47-latka? Renee Zellweger dementuje

  Gwiazdy często korzystają z usług chirurgów plastycznych, jednak nie lubią o tym głośno mówić. Aktorka Renee Zellweger jest zdania, że jej w świetnym wyglądzie żaden specjalista nie pomógł, a formę zawdzięcza specjalnej diecie. Myślicie, że da się tak wyglądać w wieku 47 lat bez korzystania z usług renomowanych klinik chirurgii plastycznej?

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.