• Informacje na temat:

  renee zellweger mąż

Artykuły na temat: renee zellweger mąż
 • Renee Zellweger chce wyjść za mąż i mieć dziecko!

  Renee Zellweger (45 l.) marzy o założeniu rodziny. Chciałaby zajść w ciążę!

 • Reese Witherspoon ponownie wyszła za mąż

  ...35-letnia laureatka Oscara za rolę w filmie "Spacer po linie" i 40-letni Toth zaręczyli się w grudniu. Ceremonia ślubna odbyła się w posiadłości aktorki w Ojai w Kalifornii i trwała zaledwie 20 minut. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło takich gwiazd, jak: Renee Zellweger, Salma Hayek, Sean Penn, Scarlett Johansson, Tobey Maguire, Robert Downey Jr. i Alyssa Milano oraz dzieci Witherspoon...

 • Zellweger nigdy nie wyszła za mąż

  Małżeństwo między Renee Zellweger (36 l., "Dziennik Bridget Jones" ) a piosenkarzem country Kenny Chesney'em (37l.) nigdy nie zostało zawarte - przynajmniej w świetle prawa. Związek aktorki i piosenkarza został właśnie anulowany przez Sąd Najwyższy w Los Angeles. Rzecznicy Zellwegger oraz Chesney'a byli nieuchwytni dla dziennikarzy.

 • Zellweger i Cooper: Będzie ślub?

  Renee Zellweger wywołała spekulacje na temat swojego zamążpójścia. Aktorka była widziana w jednym z salonów sukien ślubnych w Los Angeles.

 • Zellweger i Kudrow w komedii

  Renee Zellweger ( "Siostra Betty" , "Dziennik Bridget Jones" ) i Lisa Kudrow ( serial "Przyjaciele" , "Depresja gangstera") zagrają w komedii "For Better, For Worse". Obraz będzie adaptacją bestsellerowej powieści autorstwa brytyjskiej pisarki Carole Matthews, która za przekazanie praw do ekranizacji otrzymała 250 tysięcy funtów.

 • Jim Carrey niecały miesiąc temu oświadczył się swojej kolejnej życiowej towarzyszce, znanej aktorce Renee Zellweger. Wówczas dostał jednak kosza. Okazał się jednak dość wytrwały i kilka dni temu znów zapytał Renee, czy zostanie jego żoną. Tym razem odpowiedź była twierdząca.

 • Reese Witherspoon wyszła za mąż

  Reese Witherspoon, po raz drugi stanęła na ślubnym kobiercu. Aktorka poślubiła agenta gwiazd, Jima Totha.

 • Bridget Jones zostanie wdową

  Helen Fielding, autorka serii o perypetiach Bridget Jones, postanowiła uśmiercić ukochanego głównej bohaterki - Marka Darcy'ego. Ta wiadomość wywołała prawdziwą burzę wśród fanów książek o Bridget.

 • White Stripes: Jack i Meg byli małżeństwem?

  Jack i Meg White to nie rodzeństwo, ale byłe małżeństwo - twierdzi wujek perkusistki grupy White Stripes. Mężczyzna zarzeka się, że był osobiście obecny na ślubie jednej z najbardziej tajemniczych par w świecie show-biznesu.

 • Jim Carrey: Błazen czy geniusz?

  Jego pierwszy występ okazał się katastrofą. Został wygwizdany przez publiczność. Jednak Jim Carrey nie poddał się i został jednym z najpopularniejszych hollywoodzkich aktorów komediowych. Myliłby się jednak ten, kto by sądzi, że gwiazdor, obchodzący 17 stycznia 50. urodziny, jest wyłącznie błaznującym przed kamerami kabotynem.

Wideo na temat: renee zellweger mąż
 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...

 • Wyszłam za mąż, zaraz wracam

  Isabelle pragnie za wszelką cenę złamać klątwę, która ciąży na jej rodzinie. Od pokoleń wszystkie pierwsze małżeństwa kończyły się fiaskiem. Postanawia więc poślubić mężczyznę, którego kocha, według ściśle przemyślanej strategii: znajdzie faceta, uwiedzie go, poślubi, po czym natychmiast się z nim rozwiedzie. Można powiedzieć, plan doskonały, gdyby nie postać Jean-Yves'a Berthier. Isabelle będzie musiała przemierzyć świat od Kilimandżaro po Moskwę. Czeka ją niezwykła podróż poślubna: na...

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.