• Informacje na temat:

  renee zellweger plotki

Artykuły na temat: renee zellweger plotki
 • Przedstawi Zellweger rodzicom!

  Hollywoodzki aktor Bradley Cooper zamierza podobno przedstawić rodzicom swoją nową wybrankę, Renee Zellweger .

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Zellweger umawia się z byłym Aniston?

  Renee Zellweger wywołała ostatnio plotki o swoim romansie z kolegą z planu filmu "Przypadek 39" - Bradleyem Cooperem . Parę widziano razem podczas weekendowego wypadu do Hiszpanii...

 • Co stało się z twarzą Umy Thurman?

  Niektóre hollywoodzkie gwiazdy chcą za wszelką cenę zatrzymać upływ czasu. Niestety, tej wątpliwej modzie ulegała ostatnio Uma Thurman ("Pulp Fiction", "Niebezpieczne związki", "Kill Bill"). Aktorka, która pojawiała się 9 lutego w Nowym Jorku na premierze miniserialu "The Slap", była wprost nie do poznania!

 • Nie chce wiązać się z Jennifer Aniston

  Plotki, jakoby po rozstaniu z Renee Zellweger miejsce u boku Bradleya Coopera zajęła Jennifer Aniston, nie mają nic wspólnego z prawdą. Aktor nie chce wiązać się ze sławną koleżanką po fachu, gdyż obawia się, że... żyłby w jej cieniu.

 • Nie chce być "panem Aniston"

  Plotki, że po rozstaniu z Renee Zellweger miejsce u boku Bradleya Coopera zastąpiła Jennifer Aniston, nie mają one najwyraźniej wiele wspólnego z prawdą. Aktor nie chce podobno wiązać się ze sławną koleżanką po fachu, gdyż obawia się, że żyłby w jej cieniu.

 • Zellweger nie zagra Bridget Jones

  Gwiazda Hollywood - Renee Zelleweger - jest podobno zdziwiona plotka mi, jakoby przygotowywała się obecnie do roli w kolejnym filmie o Bridget Jones, gdyż, jak twierdzi, nic jej nie wiadomo o planach nakręcenia trzeciej części przygód tej zabawnej dziennikarki.

 • Całusy na planie

  Jennifer Aniston i Gerard Butler, którzy oficjalnie nie potwierdzili plotek , że są "parą", cały czas spijają sobie z dziubków i zachowują się jak dwa zakochane gołąbki, gdy tylko mają moment przerwy w trakcie zdjęć do "The Bounty".

 • Aktorska para znowu razem?

  Bradley Cooper i Zoe Saldana niezbyt długo wytrzymali bez siebie. W marcu tego roku ogłosili, że się rozstali, a teraz wszystko wskazuje na to, że znowu się zeszli.

 • Bradley Cooper: Kasyna, drinki, hostessy

  W niedawnym wywiadzie, jakiego udzielił Bradley Cooper, aktor przyznał, że w głębi duszy jest romantykiem. Z plotek, które krążyły przy okazji jego poprzednich związków, wyłania się jednak obraz człowieka, któremu daleko do bycia idealistą.