• Informacje na temat:

  renee zellweger w ciąży

Artykuły na temat: renee zellweger w ciąży
 • Forest Whitaker zgłębia zabójcze umysły

  ...zagrał profesora teologii, i wciąż czekający na swoją premierę niezależny obraz "My Own Love Song", w którym Whitaker występuje u boku Renee Zellweger, wcielając się w rolę mężczyzny chorego na(...), gdy został uhonorowany Oscarem, pochodzący z Teksasu aktor coraz bardziej ciąży w kierunku produkcji telewizyjnych - okresowo występował chociażby w serialach "Świat gliniarzy" (2006-2007) i "Ostry...

 • Russell Crowe opóźnia produkcję

  Początek realizacji dramatu "Cinderella Man" został przesunięty ze stycznia na marzec 2004 roku. Przyczyną takiej decyzji producentów są rodzinne sprawy mającego zagrać główną rolę Russella Crowe'a ( "Gladiator" , "Piękny umysł" ). Żona aktora, Danielle Spencer, jest w ciąży i gwiazdor chce być przy niej aż do porodu ich pierwszego dziecka.

 • Oscary 2003: Nadzieje nominowanych

  Podczas tradycyjnego lunchu organizowanego przez Amerykańską Akademię Filmową dla twórców nominowanych do nagród szacownego gremium, w poniedziałek, 10 marca, w hotelu Beverly Hilton w Los Angeles, spotkali się wszyscy czołowi kandydaci do zdobycia tegorocznych Oscarów. Panowała atmosfera przyjacielska, większość gwiazd żartowała na temat swych oscarowych szans.

Wideo na temat: renee zellweger w ciąży
 • Za jakie grzechy

  Tryskająca fantastycznym humorem, najnowsza komedia romantyczna z Renee Zellweger ("Dziennik Bridget Jones", "Wzgórze nadziei", "Do diabła z miłością", "Chicago") w roli głównej. Przebojowa i atrakcyjna Lucy Hill (Renee Zellweger) jest ambitnym pracownikiem dużej firmy w Miami. Bogate życie zawodowe i regularny awans jest dla niej celem, który chce osiągnąć za wszelka cenę. Pewnego dnia, nie wiedząc w co się pakuje, bez namysłu przyjmuje kolejne służbowe polecenie mające być stumilowym...

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.