• Informacje na temat:

  renee zellweger waga

Artykuły na temat: renee zellweger waga
 • Renee Zellweger: Szybkie odchudzanie

  Renee Zellweger (34 l.) już zaczęła zrzucać wagę po tym, jak przytyła o kilkanaście kilogramów do drugiej części "Dziennika Bridget Jones". Bardzo to niepokoi jej życiowego partnera, muzyka Jacka White'a, który woli kobiety o bardziej obfitych kształtach.

 • R. Zellweger: Obsesja wagi

  Renee Zellweger ( "Dziennik Bridget Jones" , "Wzgórze nadziei" ) uważa, że Brytyjki mają obsesję na punkcie swej wagi. 35-letnia aktorka ze zdziwieniem stwierdziła, że londyńskie kobiety przejmują się swoim wyglądem jeszcze bardziej niż Amerykanki.

 • Renee Zellweger żoną boksera

  Russell Crowe ( "Gladiator" , "Pan i władca: Na krańcu świata" ) i Renee Zellweger ( "Dziennik Bridget Jones" , "Chicago" ) zagrają główne role w nowym dziele Rona Howarda ( "Apollo 13" , "Okup" ) - "Cinderella Man". Dla Zellweger udział w tym filmie będzie częścią kontraktu na dwa projekty, który aktorka zawarła z wytwórniami Miramax i Universal.

 • Renee Zellweger chwali Bridget Jones

  Amerykańska aktorka Renee Zellweger ( "Biały oleander" , "Do diabła z miłością" ) jest przekonana, że ciąg dalszy filmu "Dziennik Bridget Jones" dorówna pierwowzorowi. Za występ w adaptacji powieści Helen Fielding "W pogoni za rozumem" amerykańska gwiazda otrzyma aż 25 milionów dolarów. Praca nad tym filmem rozpocznie się pod koniec roku.

 • Renee Zellweger i Russell Crowe na planie

  Renee Zellweger, bohaterka przebojowego "Dziennika Bridget Jones" , negocjuje swój udział w filmie "The Cinderella Man", którego produkcję przygotowują studia Universal Pictures i Miramax. Reżyserem obrazu ma być Lasse Hallstrom ( "Czekolada" ), a główną rolę męską zagra Russell Crowe, gwiazdor "Gladiatora" .

 • Bridget Jones: Ubrania na sprzedaż

  Renee Zellweger, bohaterka filmów "Dziennik Bridget Jones" i "Bridget Jones: W pogoni za rozumem" , postanowiła sprzedać swoje zbyt duże ubrania. Aktorka wystawi część swej garderoby na aukcji, z której dochód zostanie przekazany na cele charytatywne.

 • Kate Winslet: Nowa Bridget Jones

  Fani Bridget Jones zdecydowali, że następczynią Renee Zellweger, która zagrała ich ulubioną bohaterkę w filmach "Dziennik Bridget Jones" i "Bridget Jones: W pogoni za rozumem" , powinna być Kate Winslet ( "Titanic" ). Ankietę wśród swych użytkowników przeprowadził magazyn Skymovies.com.

 • "Człowiek ringu": Powieść zainspirowana filmem

  Na rynku księgarskim ukazała się właśnie powieść Marca Cerasini "Człowiek ringu". Książkę zainspirował film pod tym samym tytułem, w reżyserii Rona Howarda i w gwiazdorskiej obsadzie, z Russellem Crowe i Renee Zellweger na czele. Autorami scenariusza, który stoi u podstawy powieści, są Cliff Hollingsworth i Akiva Goldman.

 • Gwiazdy na wadze

  Presja w Hollywood jest olbrzymia. Kto chce pozostać na topie, musi przede wszystkim dbać o swój wygląd. Skutek? Duże skoki na wadze!

 • Russell Crowe opóźnia produkcję

  Początek realizacji dramatu "Cinderella Man" został przesunięty ze stycznia na marzec 2004 roku. Przyczyną takiej decyzji producentów są rodzinne sprawy mającego zagrać główną rolę Russella Crowe'a ( "Gladiator" , "Piękny umysł" ). Żona aktora, Danielle Spencer, jest w ciąży i gwiazdor chce być przy niej aż do porodu ich pierwszego dziecka.