• Informacje na temat:

  reni jusis w ciąży

Artykuły na temat: reni jusis w ciąży
 • Reni Jusis chwali sobie życie z dala od Warszawy! "Mamy niebieskie niebo i wielkie połacie lasów"

  Reni Jusis (41 l.) do życia stara się podchodzić odpowiedzialnie. Dlatego wraz z mężem Tomkiem Makowieckim (32 l.) i pociechami opuściła zatłoczoną stolicę i zamieszkała nad morzem.

 • Zostaną mamami w tym roku!

  Nadszedł prawdziwy baby-boom! Aktorki i piosenkarki z dumą pokazują swoje ciążowe brzuszki i zapewniają, że zrobią wszystko, by połączyć obowiązki macierzyńskie i zawodowe.

 • Dzieci Reni Jusis nie pójdą do szkoły

  Eko mama Reni Jusis zapowiada kolejną rewolucję...

 • Reni Jusis w ciąży

  Czyżby bycie pełnoetatową mamą spodobało się Reni Jusis tak bardzo, że zdecydowała się na drugie dziecko?

 • Reni Jusis w ciąży?

  Nieoczekiwanym zwrotem akcji zaskoczeni są sami znajomi artystów. Związek Reni (34 l.) i o dziewięć lat od niej młodszego Tomka, rozwijał się bardzo powoli. Najpierw byli przyjaciółmi, potem(...) adresaci ślubnych zaproszeń Reni i Tomka są mocno zdziwieni. Tomek w końcu dojrzał do roli męża i ojca" - czytamy. Data ślubu muzycznej pary została przełożona prawdopodobnie ze względu na fakt, iż...

 • Reni Jusis została mamą

  ...1 stycznia na świat przyszedł syn Reni Jusis i Tomka Makowieckiego , Teofil Makowiecki. Obyło się bez komplikacji, mama i dziecko czują się dobrze.

 • Reni Jusis wydaje książkę

  Na początku listopada ukaże się "Poradnik dla zielonych rodziców" autorstwa Reni Jusis (37 l.). Jej mąż, Tomek Makowiecki (28 l.), zadebiutuje natomiast w nowej roli...

 • Tak Jusis i Makowiecki nazwali córkę

  Jakie imię Reni Jusis (37 l.) i Tomek Makowiecki (29 l.) wymyślili dla swojej córeczki?

 • Reni myje syna w mleku z własnej piersi

  Miłość Reni Jusis (36 l.) do ekologii narodziła się podczas ciąży i rozwinęła wraz z narodzinami synka. Dziś mały Teofil zawijany jest w pieluszki tetrowe, nieszczepiony oraz myty z dodatkiem mleka mamy.

 • Cichopek wyjedzie z Polski?

  ...okazało, że to zwykłe plotki i że rozpuszczają je znajomi Cichopek. Przecież taki cykl o dzieciach ma teraz w "DDTVN" Reni Jusis. Na co tam komu Kasia? Jak dla mnie to wygląda na rozpaczliwy krzyk(...) z gwiazdami", wymyśliłam projekt "Sexy mama"... Przez pięć lat byłam nieustannie w gazetach, telewizji. - Występowałam w zaawansowanej ciąży, wróciłam, kiedy Adaś miał dwa miesiące. To wszystko sporo...

Wideo na temat: reni jusis w ciąży
 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

 • Wykapany ojciec

  Życie Dawida Wozniaka (Vince Vaughn) wywraca się do góry nogami, gdy dowiaduje się, że w wyniku dwudziestoletniej działalności jako anonimowy dawca nasienia stał się ojcem 533 dzieci. Zostaje odtrącony przez swoją dziewczynę będącą w ciąży, a 142 jego potomków wnosi petycję do banku spermy o ujawnienie danych dawcy. Aby podjąć decyzję, która zaważy na jego dalszym życiu, wyrusza w podróż, która pomoże mu odkryć nie tylko prawdziwego siebie, ale też jakim naprawdę powinien być ojcem