• Informacje na temat:

  restauracja u kucharzy

Artykuły na temat: restauracja u kucharzy
 • Pascal Brodnicki wkurzył się w restauracji. Wstał od stołu i wyszedł!

  ...formuła, która była oparta na pojedynku dwóch kucharzy, którzy są w podobnym wieku, ale różnią się kulturą.  Zatem powiedzenie: "Gdy nie wiadomo, o co chodzi, na pewno chodzi o pieniądze" nie miało...

 • Małgorzata Walewska i Beata Tyszkiewicz gośćmi "Top Chef"

  W najbliższym odcinku programu "Top Chef" uczestników czekają trudne zadania, w których niełatwo o pomyłkę. Który z kucharzy zaliczy wpadkę? Umiejętności zawodników oceniały będą Małgorzata Walewska i Beata Tyszkiewicz.

 • Szyc otwiera restaurację

  ...zdradził, jakie smaki są mu najbliższe. - Najbliższa jest mi kuchnia śródziemnomorska. Chociaż wczoraj siedząc "U Kucharzy", gdzie kręcimy nasz serial, zrozumiałem jak jednak bliskie są mi polskie...

 • Koroniewska zaprasza na "Tajemniczy Składnik"

  Nowoczesna kuchnia, najnowsze trendy kulinarne oraz interesujące i praktyczne porady dla każdego pasjonata gotowania, których nie znajdzie się w książkach kucharskich. Już 10 marca premiera nowego show Polsatu - "Tajemniczy Składnik". Gospodyni programu, Joanna Koroniewska zaprosi do kuchni cenionych szefów kuchni oraz ekspertów kulinarnych, którzy pokażą jej i widzom, jak w swoim domu przygotować danie rodem z najlepszej restauracji.

 • ...typowa rybna restauracja, taka jakiej w Polsce jeszcze nie było, gdzie ryby będą leżeć na lodzie, a nie w morzu - będzie można ją wybrać, zważyć, każdy będzie wiedział, czy to jest ta ryba, a nie(...) skojarzenia z morzem, wnętrze utrzymane jest więc w odcieniach limonki, turkusu i szafiru. Magda Gessler twierdzi, że w nowym lokalu udało jej się zatrudnić bardzo dobrą ekipę kucharzy - są to...

 • "Hell's Kitchen": Półfinał z rekordową oglądalnością

  Półfinałowy odcinek "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni" przyciągnął przed telewizory ponad 2,4 mln widzów. To najlepszy wynik w historii polskiej edycji show.

 • Wojtek Amaro spełnił ostatnie marzenie i wziął ślub kościelny. Teraz ma już wszystko!

  W programach kulinarnych, w których pełni rolę jurora, bywał surowym sędzią. W ostrych słowach karcił nawet doświadczonych kucharzy. Jako właściciel warszawskiej restauracji również bywał bezkompromisowy w stosunku do współpracowników. Jednak przy swojej żonie Agnieszce (42 l.) Wojciech Modest Amaro (46 l.) zawsze zmieniał się we wzór łagodności.

 • "Top Chef": Walka na noże w finale

  Odporność na presję, stalowe nerwy, kulinarna kreatywność i dążenie do perfekcji - to cechy, które powinien mieć "Top Chef". Kto pokona rywali, zyska uznanie jury, miano najlepszego i główną nagrodę trzeciej edycji show?

 • "Kill grill": Nie żyje Anthony Bourdain

  Jeden z najbardziej znanych kucharzy świata, Anthony Bourdain, zmarł w wieku 61 lat. Autor programów kulinarno-podróżniczych popełnił samobójstwo.

 • "Hell's Kitchen": Rekordowa oglądalność

  Wtorkowy (28 października) odcinek 2. sezonu "Hell's Kitchen, największego kulinarnego show w Polsce, przyciągnął przed telewizory ponad 1,9 mln widzów. To najlepszy wynik od startu tej edycji i ponad 300 tys. więcej względem poprzedniego odcinka.