• Informacje na temat:

  rewiński janda

Artykuły na temat: rewiński janda
 • "Superprodukcja" Juliusza Machulskiego

  Juliusz Machulski (" "Pieniądze to nie wszystko" , "Vabank" , "Seksmisja" ) pracuje nad nowym filmem, zatytułowanym "Superprodukcja". Będzie to komediowa opowieść o krytyku filmowym, który musi napisać scenariusz, a następnie stanąć za kamerą i zrealizować film. Akcja filmu rozgrywa się w środowisku filmowców.

 • T. Love pracują nad muzyką do filmu

  Członkowie formacji T.Love rozpoczną w wakacje prace nad ścieżką dźwiękową do filmu "Superprodukcja" Juliusza Machulskiego. Będzie to komediowa opowieść o krytyku filmowym, który musi napisać scenariusz, a następnie stanąć za kamerą i zrealizować film.

 • Stanisław Tym trochę niewyspany

  Na pytanie, jak czuł się w roli reżysera, Tym odpowiedział: "Dobrze się czułem, dziękuję. Tylko trochę niewyspany". W poniedziałek, 8 stycznia, twórca "Rysia" spotkał się z dziennikarzami.

 • Najgorsze i najlepsze polskie sequele

  Sequele można podzielić na dwie bardzo proste kategorie: dobre i złe. Dobre niejednokrotnie przewyższają pierwowzór, złe natychmiast do niego odsyłają. Najlepszy przykład złapania się w pułapkę sequeli to próba wyciśnięcia resztek z pierwszej części.