• Informacje na temat:

  rey mikołaj

Artykuły na temat: rey mikołaj
 • Serialowy przewodnik

  ...zaproponowała sposób na skuteczną promocję lokalu. odc. 1887 Nicole rodzi zdrowego synka. Niestety, w porodzie uczestniczy Betty, która w ostatniej chwili zastępuje Mikołaja! Maks proponuje Ilonie(...) Rey. Wkrótce na komendę zgłasza się podopieczny ośrodka, Kuba. Wystraszony mężczyzna opowiada o środkach uzależniających, które znalazł na tyłach budynku gospodarczego w dniu zabójstwa. Możejko...

 • Muzyczne prezenty pod choinkę

  Sprawdźcie, kto w tym roku przygotował płyty ze świątecznymi piosenkami i kolędami. W odwodzie zawsze pozostają nieśmiertelne "White Christmas" Binga Crosby'ego, "Last Christmas" Wham! czy "Jest taki dzień" Czerwonych Gitar.

 • "MasterChef": Rusza trzecia edycja

  W pierwszym tygodniu maja ruszyły zdjęcia do trzeciej edycji programu "MasterChef" - najpopularniejszego kulinarnego show na świecie! Jurorzy: Magda Gessler, Michel Moran i Anna Starmach wybiorą najlepszego spośród kucharzy amatorów biorących udział w programie. Zwycięzca otrzyma tytuł Mistrza Kuchni, 100 tysięcy złotych i kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej.

 • Open'er Festival 2014, dzień trzeci: Porywająca energia Jacka White'a

  Według najnowszych danych, pochodzi z Krakowa, czego się dotknie, zamienia w złoto, a na Open'erze zagrał po raz czwarty - kto taki? Oczywiście Jack White!

 • Koncertowe eldorado nad Wisłą

  Gdyby ktoś chciał zobaczyć wszystkie tegoroczne koncerty zagranicznych gwiazd w Polsce, musiałby na ten cel wydać ponad cztery tysiące złotych. A mówimy tu tylko o największych gwiazdach i najtańszych biletach...

Zdjęcia na temat: rey mikołaj
Dyskusje na temat: rey mikołaj