• Informacje na temat:

  rezydencja beckhamów

Artykuły na temat: rezydencja beckhamów
 • Beckham na diecie "pięciu garści"!

  Aby założyć kreację w rozmiarze XS, musiała ciężko pracować. Po porodzie przez kilka tygodni ukrywała się przed fotoreporterami w wynajętej rezydencji w Malibu.

 • Beckhamowie w reality show!

  Victoria Beckham i jej sławny mąż David podpisali właśnie kontrakt na sumę 19,5 miliona dolarów, na mocy którego razem wystąpią w reality show - donosi serwis Wenn.

 • Beckhamowie u Madonny?

  Victoria i David Beckhamowie, którzy w lecie przeprowadzą się do Los Angeles, upatrzyli sobie posiadłość w Kalifornii. Jej właścicielką jest... Madonna.

 • Piękniejsza? Na pewno mądrzejsza

  Dlaczego Beckhamowie odnieśli tak wielki sukces? Dzięki Victorii! Bo w tym związku "piękniejszą" połówką jest David, a "mądrzejszą" właśnie ona.

 • "Bombowy" George Clooney

  George Clooney ma sporo szczęścia. Obok jego rezydencji w Lombardii znaleziono niedawno ponad 200-kilową bombę, jednak aktora nie było akurat we Włoszech.

 • George Clooney sprzedaje willę

  George Clooney wystawił na sprzedaż swą willę nad jeziorem Como na północy Włoch - podały włoskie media.

Wideo na temat: rezydencja beckhamów
 • Kwiat pustyni

  Jej historia poruszyła serca milionów. Autobiograficzna powieść Waris Dirie "Desert Flower" (polski tytuł "Kwiat Pustyni"), która jest zapisem niezwykłej przemiany autorki z afrykańskiej koczowniczki w międzynarodową top modelkę, sprzedała się na całym świecie w 19 milionach egzemplarzy. Jest to inspirująca opowieść o wyjątkowej, dumnej i odważnej kobiecie. Mająca na swym koncie liczne sukcesy scenarzystka i reżyserka Sherry Hormann ("Father's Day") oraz producent i laureat Oscara - Peter...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Anatomia strachu

  W ekskluzywnej rezydencji, w pilnie strzeżonej dzielnicy mieszka rodzina Millerów. Kyle (Nicolas Cage) zajmuje się handlem diamentami, jego nieskazitelna, piękna żona (Nicole Kidman) prowadzi dom, a zbuntowana, nastoletnia córka chodzi własnymi drogami. Ich z pozoru monotonne życie zmieni na zawsze jeden dzwonek do drzwi. Uzbrojeni bandyci wpadają do domu i terroryzują rodzinę, zmuszając Kyle’a do otworzenia sejfu. Kiedy wszystko wskazuje na to, że mężczyzna posłusznie spełni ich żądanie,...