• Informacje na temat:

  rezydencja mazury

Artykuły na temat: rezydencja mazury
 • Kwaśniewscy byczą się na Mazurach! "Jolanta popłynęła z zięciem"

  Cała rodzina Kwaśniewskich postanowiła wykorzystać piękną pogodę. Wybrali się na ukochane Mazury. Na zdjęciach paparazzich widać, że Jolanta Kwaśniewska (64 l.) świetnie dogaduje się ze swoim zięciem...

 • Baby boom wśród gwiazd

  Marieta Żukowska, czyli podkomisarz Aleksandra Lewicka z "Instynktu", urodziła córeczkę, Cezary Pazura, czyli prezes Malicki z "Siły wyższej", doczekał się pierwszego syna, a Monika Pikuła i Marcin Bosak, czyli Kasia z "Rezydencji" i Tomek Malewicz z "Hotelu 52", po raz drugi zostali rodzicami. Rok 2012 był bardzo szczęśliwy nie tylko dla nich!

 • Cała prawda o rezydencji Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha

  Już niedługo młodzi małżonkowie wprowadzą się do nowego domu. Chociaż precyzyjniej byłoby powiedzieć - pałacu, rezydencja prezydentówny i syna potentata branży mleczarskiej jest bowiem wyjątkowo okazała.

 • Kora chce przejąć jego dom?

  Oskarżony przez Korę Jackowską o kradzież ponad 300 tysięcy zł reżyser teatralny Jarosław Orłowski przedstawia własną wersję wydarzeń.

 • Baby boom 2012!

  Marieta Żukowska, czyli podkomisarz Aleksandra Lewicka z "Instynktu", urodziła córeczkę, Cezary Pazura, czyli prezes Malicki z "Siły wyższej", doczekał się pierwszego syna, a Monika Pikuła i Marcin Bosak, czyli Kasia z "Rezydencji" i Tomek Malewicz z "Hotelu 52", po raz drugi zostali rodzicami. Rok 2012 był bardzo szczęśliwy nie tylko dla nich!

 • Anna Lewandowska i Robert Lewandowski szykują się do rozstania i... przeprowadzki

  16 lipca Robert Lewandowski wylatuje do Chin, by promować swój klub i piłkę nożną, która w Państwie Środka zyskuje na popularności. W związku z zagrożeniem terrorystycznym w Niemczech Ania wraz z córką Klarą przeprowadza się na pewien czas do Polski.

 • Jolanta Kwaśniewska rozwścieczyła emerytów!

  Polscy seniorzy mają dość porad Jolanty Kwaśniewskiej (58 l.)!

 • Edyta Pazura szczęśliwa: Machina pod tytułem "Cezary Pazura" ruszyła na nowo i jest rozpędzona!

  Edyta Pazura (27 l.) postanowiła zdementować krzywdzące plotki na temat problemów finansowych jej rodziny. Zapewnia, że wiedzie im się znakomicie!

 • Danuta Kowalska: Wraz z sukcesami zawodowymi pojawiły się w jej życiu problemy

  Choć odnosiła znaczne sukcesy zawodowe, w latach 90. Danuta Kowalska (63 l.) zdecydowała się podjąć trudną decyzję - przerwała karierę aktorską i zajęła się czymś zupełnie innym. Co się za tym kryło?

 • Serialowy przewodnik

  .... odc.7 Gosia nawiązuje bliższą znajomość ze stomatologiem Januszem. Na Mazury przyjeżdża Konrad. Mąż wyznaje Małgosi, że od dwóch lat ma romans. Kobieta wyraża zgodę na rozwód. "Rezydencja" odc...

Wideo na temat: rezydencja mazury
 • Róża

  Lato 1945 roku. Tadeusz, były żołnierz AK, któremu wojna zabrała wszystko i niczego nie oszczędziła, wędruje przez Mazury. Dociera do wdowy po niemieckim żołnierzu, którego śmierci był świadkiem. Mieszkająca sama w dużym gospodarstwie Róża przyjmuje Tadeusza chłodno, pozwala przenocować. Tadeusz odwdzięcza się za gościnę pomocą w obejściu. Róża, choć się do tego nie przyznaje, potrzebuje czegoś więcej - przede wszystkim ochrony przed szabrownikami, którzy nachodzą jej gospodarstwo. Stopniowo...

 • TOTART czyli odzyskiwanie rozumu

  Rozwichrzona, porywająca opowieść o gdańskiej formacji artystycznej TOTART, która swoimi obrazoburczo-prześmiewczymi ujawnieniami rozsadzała ponurą, PRL-owską rzeczywistość lat 80-tych ubiegłego wieku. Z TOTARTu wywodzą się takie postaci naszej kontr- i pop-kultury jak Paweł Końjo Konnak, Ryszard Tymon Tymański, Darek Brzóska Brzóskiewicz czy Paweł Paulus Mazur. Co z totartowych ideałów udało się uratować w skomercjalizowanej rzeczywistości po roku 1989? I co się właściwie stało z duchowym...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.