• Informacje na temat:

  rezydencja prezydencka

Artykuły na temat: rezydencja prezydencka
 • Andrzej i Agata Dudowie: zaskakujące zacisze prezydenckiej pary. Tajemnica Willi Promnik

  ...o nazwie Willa Promnik.  To właśnie tu swoje zacisze znalazła prezydencka para. Willa swoją nazwę zawdzięcza niewielkiej rzeczce Promnik, która wije się przez okoliczne lasy i zaledwie kilometr dalej(...) małżonkowie spędzają w prezydenckim ośrodku wypoczynkowym Mewa, położonym na półwyspie Helskim nad Zatoką Gdańską, między Juratą a Helem. Zaś święta Bożego Narodzenia i zimowy urlop prezydencka para...

 • Bill Murray: Prezydenckie polio

  Począwszy od 1909 roku, aż 154 różnych aktorów odgrywało na dużym ekranie role historycznych prezydentów USA. Wśród nich znalazły się takie znakomitości, jak Sir Anthony Hopkins, Henry Fonda, Daniel Day-Lewis, czy Bill Murray. Ten ostatni, wcielając się w filmie "Weekend z królem" w prezydenta Roosevelta, stworzył jedną z najlepszych kreacji w karierze.

 • Andrzej i Agata Dudowie wprowadzili się do Pałacu Prezydenckiego! Czekali na to długo

  ...szybko opuszczać ukochanego Belwederu, bowiem Duda wcale nie miał zamiaru się tam wprowadzać i tymczasowo zajął pokoje w hotelu Rezydencja Belweder-Klonowa. Tam on i żona Agata przez cztery miesiące(...) nowo przystosować je do zamieszkania. Wreszcie udało się i od niedawna para prezydencka w końcu osiadła w wymarzonym miejscu!

 • Interaktywne "Przedwiośnie"

  W czwartek, o godzinie 13.00, na terenie rezydencji prezydenckiej Belweder, odbędzie się konferencja prasowa na temat produkcji filmu "Przedwiośnie", czyli ekranizacji powieści Stefana Żeromskiego. Będzie to pierwsza interaktywna konferencja prasowa dotycząca filmu fabularnego, transmitowana wyłącznie w Internecie.

 • Tygodnik ujawnia prawdziwą twarz Agaty Dudy? To dla wielu może być szok!

  Agata Kornhauser-Duda (46 l.) wciąż pozostaje wielką zagadką. Jaka naprawdę jest w czterech ścianach Pałacu Prezydenckiego?

 • "Ranczo": Z wizytą w domu senatora

  Były wójt, a obecnie senator, Paweł Kozioł, w którego postać od ośmiu lat wciela się w serialu "Ranczo" Cezary Żak, mieszka w domu, który wraz z okalającym go ogrodem, pełnym krzewów ozdobnych i kwiatów, jest prywatną posesją. Właściciele wynajmują go od pierwszej serii "Rancza", kiedy to ich dom "wygrał casting" na rezydencję wójta Wilkowyj.

 • Hanna Lis i Tomasz Lis: Nerwowa atmosfera w domu dziennikarzy. Ona też traci pracę w TVP?

  W rezydencji Tomasza Lisa (49 l.) i Hanny Lis (45 l.) od kilku tygodni panuje nerwowa atmosfera, która wyraźnie zagęściła się w ostatnich dniach. Nie bez powodu. To już niemal pewne, że dziennikarz wkrótce straci pracę w TVP. Co z jego żoną?

 • Czarne chmury nad Kwaśniewskimi! "Znów mają kłopoty"

  Kwaśniewskich. CBA wciąż przekonuje, że rezydencja miała zostać nabyta przez nich nielegalnie! Wygląda na to, że w ramach "dobrej zmiany" Kwaśniewscy znów mogą mieć sporo kłopotów...

 • Kinga Duda i Maciej Musiał: Nowe fakty ws. ich znajomości. To nie jest zwykła przyjaźń!

  Jak rozwija się znajomość Kingi Dudy (20 l.) i Maćka Musiała (20 l.)?

 • Maciej Musiał odniósł się do plotek o jego rzekomym romansie z Kingą Dudą

  W ostatnim czasie kolorowa prasa rozpisywała się o rzekomym romansie Kingi Dudy (20 l.) i Macieja Musiała (21 l.). Żadne z nich nie chciało komentować tych doniesień. Wreszcie milczenie przerwał sam aktor i rozwiał wszelkie wątpliwości.