• Informacje na temat:

  rezydencja prezydenta

Artykuły na temat: rezydencja prezydenta
 • Komorowski buduje prawdziwą rezydencję! "Buda Ruska zmienia się nie do poznania"

  U Bronisława i Anny Komorowskich wielkie zmiany. Tacy to pożyją...

 • Rekord! Tylu premier jeszcze nie było

  Aż 14 filmów wchodzi w piątek, 21 listopada, na ekrany polskich kin. Wśród nich na plan pierwszy wybijają się: kolejna odsłona hitowej serii "Igrzyska śmierci", thriller "Wolny strzelec" i nowa produkcja Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko". Cztery spośród premier to dokumenty!

 • Cała prawda o rezydencji Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha

  Już niedługo młodzi małżonkowie wprowadzą się do nowego domu. Chociaż precyzyjniej byłoby powiedzieć - pałacu, rezydencja prezydentówny i syna potentata branży mleczarskiej jest bowiem wyjątkowo okazała.

 • Miedwiediew i Bono gawędzili przy herbacie

  Rosyjski prezydent Dmitrij Miedwiediew spotkał się we wtorek (24 sierpnia) przy herbacie z wokalistą irlandzkiego zespołu U2 - Bono. Media odnotowują, że spotkanie w rezydencji w czarnomorskim Soczi przebiegło w niezobowiązującej i przyjaznej atmosferze.

 • Andrzej i Agata Dudowie: Jak wygląda ich małżeństwo?

  Zadowolona, pełna energii Pierwsza Dama to najlepsza wizytówka męża. Małżonkowie odnaleźli się na nowo i grają w jednej drużynie. A jeszcze niedawno wieszczono im najgorsze. Jak wygląda małżeństwo prezydenta Andrzeja Dudy (45 l.)?

 • Janda i Komorowska z orderami

  Aktorki Krystyna Janda i Maja Komorowska zostały uhonorowane francuskim Orderem Sztuk i Literatury. Uroczystość odbyła się w poniedziałek w rezydencji ambasadora Francji w Warszawie. Wzięła w niej udział małżonka prezydenta RP Anna Komorowska.

 • Andrzej i Agata Dudowie: zaskakujące zacisze prezydenckiej pary. Tajemnica Willi Promnik

  ...spędza w górach, w Zamku w Wiśle.  Jest jeszcze willa w Klarysewie (20 kilometrów od Warszawy), rezydencja w Lucieniu na terenie Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego (150 kilometrów od stolicy(...) - w ubiegłym roku "miał ratować swoje małżeństwo", gdy krążyły plotki o kryzysie w związku prezydenckiej pary.  Urzędnicy Kancelarii Prezydenta o Promniku nie chcą mówić. Zasłaniają się względami...

 • Day-Lewis zagra Abrahama Lincolna

  Daniel Day-Lewis przygotowuje się do roli Abrahama Lincolna. Aby jak najlepiej sprostać zadaniu, aktor zwiedza stan Illinois, w którym swoją polityczną karierę rozpoczynał 16. prezydent USA.

 • Andrzej i Agata Duda: Święta poza pałacem!

  ...pojawi się też ulubione danie prezydenta, czyli ziemniaki z sosem grzybowym. W tym roku po raz pierwszy do wieczerzy zasiądzie dwanaście osób, bo Anna, siostra Andrzeja, pół roku temu urodziła córeczkę(...) proste i krótkie: 'Ty wiesz...'". W rodzinnym domu prezydenta każda z potraw świątecznych nabierana jest przez wszystkich ze wspólnej miski. Jest to symbol jedności. Tak jak co roku rodzice Andrzeja...

 • "Ranczo": Z wizytą w domu senatora

  Były wójt, a obecnie senator, Paweł Kozioł, w którego postać od ośmiu lat wciela się w serialu "Ranczo" Cezary Żak, mieszka w domu, który wraz z okalającym go ogrodem, pełnym krzewów ozdobnych i kwiatów, jest prywatną posesją. Właściciele wynajmują go od pierwszej serii "Rancza", kiedy to ich dom "wygrał casting" na rezydencję wójta Wilkowyj.

Zdjęcia na temat: rezydencja prezydenta