• Informacje na temat:

  rezydencje prezydenta rp

Artykuły na temat: rezydencje prezydenta rp
 • Komorowski buduje prawdziwą rezydencję! "Buda Ruska zmienia się nie do poznania"

  U Bronisława i Anny Komorowskich wielkie zmiany. Tacy to pożyją...

 • Rekord! Tylu premier jeszcze nie było

  Aż 14 filmów wchodzi w piątek, 21 listopada, na ekrany polskich kin. Wśród nich na plan pierwszy wybijają się: kolejna odsłona hitowej serii "Igrzyska śmierci", thriller "Wolny strzelec" i nowa produkcja Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko". Cztery spośród premier to dokumenty!

 • Cała prawda o rezydencji Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha

  Już niedługo młodzi małżonkowie wprowadzą się do nowego domu. Chociaż precyzyjniej byłoby powiedzieć - pałacu, rezydencja prezydentówny i syna potentata branży mleczarskiej jest bowiem wyjątkowo okazała.

 • Miedwiediew i Bono gawędzili przy herbacie

  Rosyjski prezydent Dmitrij Miedwiediew spotkał się we wtorek (24 sierpnia) przy herbacie z wokalistą irlandzkiego zespołu U2 - Bono. Media odnotowują, że spotkanie w rezydencji w czarnomorskim Soczi przebiegło w niezobowiązującej i przyjaznej atmosferze.

 • Andrzej i Agata Duda: Święta poza pałacem!

  ...pojawi się też ulubione danie prezydenta, czyli ziemniaki z sosem grzybowym. W tym roku po raz pierwszy do wieczerzy zasiądzie dwanaście osób, bo Anna, siostra Andrzeja, pół roku temu urodziła córeczkę(...) proste i krótkie: 'Ty wiesz...'". W rodzinnym domu prezydenta każda z potraw świątecznych nabierana jest przez wszystkich ze wspólnej miski. Jest to symbol jedności. Tak jak co roku rodzice Andrzeja...

 • Janda i Komorowska z orderami

  Aktorki Krystyna Janda i Maja Komorowska zostały uhonorowane francuskim Orderem Sztuk i Literatury. Uroczystość odbyła się w poniedziałek w rezydencji ambasadora Francji w Warszawie. Wzięła w niej udział małżonka prezydenta RP Anna Komorowska.

 • Andrzej i Agata Dudowie: Jak wygląda ich małżeństwo?

  Zadowolona, pełna energii Pierwsza Dama to najlepsza wizytówka męża. Małżonkowie odnaleźli się na nowo i grają w jednej drużynie. A jeszcze niedawno wieszczono im najgorsze. Jak wygląda małżeństwo prezydenta Andrzeja Dudy (45 l.)?

 • Day-Lewis zagra Abrahama Lincolna

  Daniel Day-Lewis przygotowuje się do roli Abrahama Lincolna. Aby jak najlepiej sprostać zadaniu, aktor zwiedza stan Illinois, w którym swoją polityczną karierę rozpoczynał 16. prezydent USA.

 • Andrzej i Agata Dudowie: zaskakujące zacisze prezydenckiej pary. Tajemnica Willi Promnik

  ...- w ubiegłym roku "miał ratować swoje małżeństwo", gdy krążyły plotki o kryzysie w związku prezydenckiej pary.  Urzędnicy Kancelarii Prezydenta o Promniku nie chcą mówić. Zasłaniają się względami(...) do tego przywyknąć.  Wprawdzie rządowy obiekt jest tak duży, że wypatrzenie za płotem przechadzającego się prezydenta lub jego żony jest niemożliwe, ale para prezydencka nie ukrywa się zupełnie przed...

 • "Ranczo": Z wizytą w domu senatora

  Były wójt, a obecnie senator, Paweł Kozioł, w którego postać od ośmiu lat wciela się w serialu "Ranczo" Cezary Żak, mieszka w domu, który wraz z okalającym go ogrodem, pełnym krzewów ozdobnych i kwiatów, jest prywatną posesją. Właściciele wynajmują go od pierwszej serii "Rancza", kiedy to ich dom "wygrał casting" na rezydencję wójta Wilkowyj.

Zdjęcia na temat: rezydencje prezydenta rp