• Informacje na temat:

  rezydencje w rosji

Artykuły na temat: rezydencje w rosji
 • Bono na herbatce u Miedwiediewa (zdjęcia)

  Prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew gawędził we wtorek przy herbacie z liderem irlandzkiej grupy U2 Bono . Spotkanie w rezydencji w czarnomorskim Soczi przebiegło w "niezobowiązującej i przyjaznej atmosferze" - odnotowały media.

 • Jerzy Stuhr wyreżyserował "Rewizora" dla Teatru Telewizji

  Jerzy Stuhr wyreżyserował "Rewizora" Nikołaja Gogola dla Teatru Telewizji TVP. Uroczysty, przedpremierowy pokaz komedii odbył się w sobotę, 18 października, w Starym Sączu - miasteczku, które zagrało w spektaklu. Premierę telewizyjną zaplanowano na 24 listopada w programie 1 TVP.

 • Paweł Deląg i Dominika Kulczyk: Uda im się ocalić związek?

  .... Ukochana z kolei niezbyt chętnie patrzy na długie pobyty aktora na różnych planach filmowych w Rosji. Rozstali się nawet, ale... znowu do siebie wrócili. Na jak długo? Cóż, podobno oboje mają dużo dobrej...

 • Miedwiediew i Bono gawędzili przy herbacie

  Rosyjski prezydent Dmitrij Miedwiediew spotkał się we wtorek (24 sierpnia) przy herbacie z wokalistą irlandzkiego zespołu U2 - Bono. Media odnotowują, że spotkanie w rezydencji w czarnomorskim Soczi przebiegło w niezobowiązującej i przyjaznej atmosferze.

 • "Zbuntowany anioł": Czterdziestoletnia anielica

  ...cały świat. W Rosji była tak silna, że aktorka zagrała w serialu "V ritmie tango". Jak w telenoweli Burzliwe życie uczuciowe Natalii również sprawiło, że nie schodziła z pierwszych stron gazet. Jej(...) Natalia poleciała do Rosji, nie zabrała ze sobą męża. Mówiło się o tym, że zraniony Ricardo szukał pocieszenia u swojej eksnarzeczonej Eriki Garcii. Ona natomiast dolewała oliwy do ognia, twierdząc, że...

 • Rosyjski rekord filmowy

  W Rosji rekordy popularności bije film o weteranach wojny w Afganistanie z lat 80. W ciągu pierwszych pięciu dni wyświetlania w Rosji i byłych republikach radzieckich "Dziewiątą kompanię" obejrzało dotąd ponad 2,1 miliona ludzi.

 • Filmy i seriale wsparciem dla brytyjskiej turystyki

  Highclere, który jest scenerią dla tego kostiumowego dramatu. Zabytkowe zamki i wiejskie rezydencje mają największe wzięcie wśród turystów z USA, którzy nie mają ich u siebie. Rośnie też liczba...

 • Zanussi nie będzie ambasadorem

  "Reżyser Krzysztof Zanussi nie będzie ambasadorem Polski w Moskwie" - powiedział w poniedziałek na konferencji prasowej minister spraw zagranicznych Stefan Meller, dementując informacje tygodnika "Newsweek". "Pan Krzysztof Zanussi ma w planach nakręcenie dwóch filmów i to zaprząta jego głowę" - dodał Meller.

 • Weekend w serialach

  Oksany w lecznicy. Ukrainka codziennie przyjeżdża do doktora Fusa, by zrobić mu masaż. Rostworowska szuka rady u księdza. Do Majaków przychodzą wieści z Rosji. Okazuje się, że Krisowi grozi proces...

 • Serialowe babcie i dziadkowie

  Jedno jest uosobieniem dobroci, drugie mądrości życiowej. Razem są symbolem miłości i ciepła. Trudno wyobrazić sobie bez nich dzieciństwo. Dlatego w serialach tak chętnie wykorzystuje się ich wzorce.