• Informacje na temat:

  reżyser castingu

Artykuły na temat: reżyser castingu
 • "Zbrodnia": Greg Zgliński - reżyser, który kocha aktorów

  Reżyser filmu "Wymyk" oraz seriali "Zbrodnia", "Paradoks" i "Londyńczycy" - Greg Zgliński - słynie z zaangażowania w tworzenie dobrych relacji z aktorami. Powód? -Reżyser, który nie kocha aktorów, nigdy nie dostanie od nich tyle, ile by chciał, jak w miłości - wyjaśnia.

 • "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz": Cyfra nic tu nie pomoże!

  O groźbie rozstrzelania przez BOR kierownika planu, błyskotliwym castingu na operatora kamery i krwawej jatce podczas kolaudacji opowiadali twórcy "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz" podczas cyfrowej premiery filmu Stanisława Barei. Organizatorem pokazu było Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

 • Buzi-buzi na castingu

  ...z agencji aktorskiej z zaproszeniem na casting do roli studentki, która zakochuje się w synu swojego profesora. Na zdjęcia próbne pójdzie z nią Dobroś. Niespodziewanie reżyser każe się im namiętnie...

 • Mroczna siła rodzinnych sekretów

  Producent niezwykle popularnych widowisk grozy "Paranormal Activity" i "Naznaczonego" - Jason Blum, przedstawia nową mroczną opowieść o duchach zatytułowaną "Klątwa Jessabelle". Film podpisał spec od horrorów, reżyser "Piły VI" i "Piły 3D", Kevin Greutert.

 • "Na Wspólnej": Michał Jurkowski zwycięzcą II edycji Aktorskiego Diamentu!

  Ponad 600 zgłoszeń, kilkadziesiąt godzin nagrań i trzy etapy castingu – to imponujące podsumowanie II edycji „Aktorskiego Diamentu” – akcji serialu „Na Wspólnej” i redakcji „Dzień dobry TVN”. Po bardzo burzliwych obradach Jury castingu podjęło decyzję: zwycięzcą został Michał Jurkowski! 26-letni niedoszły hydraulik już wkrótce zadebiutuje na planie „Na Wspólnej”.

 • Poruszeni występem dziecięcej gwiazdy

  "Rozdzieleni" - nowe dzieło Michela Hazanaviciusa, autora głośnego i obsypanego Oscarami "Artysty" - to kolejny po "Imperium słońca" czy polskim "W ciemności" obraz, który na grozę wojny spogląda oczami dziecka. O poszukiwaniach odtwórcy do roli czeczeńskiego chłopca i łzach na planie filmu opowiadają reżyser i gwiazdy filmu Bérénice Bejo oraz Anette Bening.

 • Bobek za chudy dla reżyserów

  Kariera laureata plebiscytu Telekamery Filipa Bobka stanęła w miejscu. Powód? Reżyserzy nie chcą go angażować do filmów, gdyż jest... za chudy.

 • "System": Agnieszka Grochowska u boku Toma Hardy'ego

  Pojawił się pierwszy zwiastun filmu 'System" - ekranizacji powieści Toma Roba Smitha 'Ofiara 44", w którym obok Toma Haredy'ego i Gary'ego Oldmana zobaczymy na ekranie Agnieszkę Grochowską.

 • "Świat według Kiepskich": Najdłuższy sitcom świata!

  Trwał 31 minut. Autorami scenariusza były 4 osoby, a reżyserem Okił Khamidow. 18 lat temu, w marcu, Polsat wyemitował pierwszy odcinek "Świata według Kiepskich".

 • Erika Karkuszewska: Nawet o tym nie marzyłam

  We wspólnej produkcji TVP i BBC "Dzwony wojny" śliczna studentka Akademii Teatralnej gra jedną z głównych ról. Erika Karkuszewska mówi o tym, jak wygrała casting i jak pracowało jej się na planie z brytyjską ekipą.

Zdjęcia na temat: reżyser castingu
Wideo na temat: reżyser castingu
 • Anna Mucha zagrała z Pudzianem

  Anna Mucha pod koniec ciąży pracowała na planie nowego filmu. Aktorka nie może mówić o szczegółach produkcji. Zdradziła jedynie, że na planie wystąpiła razem z Mariuszem Pudzianowskim. – Spodobałam się na castingu, ale właśnie się dowiedziałam, że jestem w ciąży i prawdopodobnie to jest nasze ostatnie spotkanie. Na co reżyser powiedział tak: „W ciąży, w ciąży... genialnie! To my to

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Wenus w futrze

  Adaptacja sztuki Davida Ivesa, której bohaterem jest reżyser, Thomas (Mathieu Amalric), bezskutecznie poszukujący kandydatki do głównej roli w spektaklu teatralnym. W trakcie castingu, żadna aktorka nie potrafi przekonywająco zagrać kobiety, która, na skutek umowy, ma się całkowicie podporządkować mężczyźnie. Kiedy zrezygnowany Thomas decyduje się odpuścić przesłuchania, do teatru wbiega spóźniona Vanda (Emmanuelle Seigner), arogancki i całkowicie nieokrzesany wulkan energii i erotyzmu....

Dyskusje na temat: reżyser castingu
 • Re: "Na dobre i na złe": Reżyser popularnych seriali wkręcił córkę do swego nowego filmu!

  Jak powiedział reżyser i współscenarzysta filmu, który specjalnie dla córki napisał rolę, nie chciał się męczyć na planie z jakąś obcą 13-latką z castingu. A córka stwierdziła po zdjęciach, że bardziej od planu filmowego woli konie i zawody jeździeckie, więc nie przesadzajcie z tym wkręcaniem do szołbiznesu.

 • Re: Buzi-buzi na castingu

  "...Niespodziewanie reżyser każe się im namiętnie pocałować..." hehehehehee

 • Re: Buzi-buzi na castingu

  "...Niespodziewanie reżyser każe się im namiętnie pocałować..." hehehehehee Oni jeszcze przecież o tym nie wiedzą, bo nie czytają tego artykułu, hehehehehehehe.

 • Re: Już wkrótce, w "M jak miłość" zobaczymy ...

  Sprostowanie dla gawiedzi...Ponieważ wielu aktorek i aktorów skarży się na brak pieniędzy nie z mediów, postanowiłem zatrudnić "nowe" narybki po znajomoś....ups oczywiście castingu. Serial ciut wygasa, aby więc ożywić nieco fabułę, dodamy "nowe" damy. Nie zatrudniam innych, bo nie mają odpowiednich preferencji "teczkowych" ...ups to znaczy oczywiście CV z poparciem Bronka i Donka.

 • Re: Zagra główną rolę!

  "W walce... pokonała..." Kiedyś to reżyser albo szef castingu dobierał obsadę a teraz jakieś pojedynki! walka! Nie ma informacji czy panie Mucha i Socha przeżyły? W jakim szpitalu zostały umieszczone? Kiedy i gdzie odbędą sie walki o inne role? (Co z tymi mediami sie dzieje?)