• Informacje na temat:

  reżyser james

Artykuły na temat: reżyser james
 • "Hap i Leonard": Czarna komedia z Jamesem Purefoyem

  W czwartek, 1 września o godz. 21:00 na kanale AMC odbędzie się polska premiera pierwszego odcinka wyprodukowanego przez AMC Studios serialu "Hap i Leonard". Rozgrywający się pod koniec lat 80. obraz to czarna komedia w niezwykły sposób łącząca ironiczne poczucie humoru, sensację i thriller. W sześcioodcinkowej produkcji opartej na serii książek Joego Lansdale’a występują James Purefoy ("The...

 • James Cameron o sequelach "Avatara"

  James Cameron czuje, że przygotowywane przez niego sequele "Avatara" będą czymś wyjątkowym. "Posracie się z szeroko otwartymi ustami" - reżyser wypalił w rozmowie z magazynem "Empire".

 • "Fear the Walking Dead": Colman Domingo reżyserem kolejnego odcinka

  Dwunasty odcinek czwartego sezonu "Fear the Walking Dead" wyreżyserował Colman Domingo, czyli serialowy Victor Strand. Co jeszcze wiemy o najnowszym epizodzie?

 • Lily James: Nasz Kopciuszek to twarda sztuka

  Twórcy nowego "Kopciuszka" musieli zmierzyć się z legendą. Bohaterkę baśni znanej milionom ludzi na całym świecie zwykło się postrzegać jako biedną sierotkę, której życie stało się sensowne dopiero za sprawą księcia. Lily James - wschodząca gwiazda brytyjskiego kina, której wróży się dziś światową karierę - swoją znakomitą rolą w "Kopciuszku" zmienia utarty punkt widzenia. Jak mówi reżyser filmu

 • Nie żyje James Gandolfini!

  W wieku 51 lat zmarł we Włoszech amerykański aktor James Gandolfini, najbardziej znany jako odtwórca roli gangstera Tony'ego Soprano w serialu "Rodzina Soprano".

 • FKA Twigs, Sam Smith czy Lana Del Rey? Kto zaśpiewa dla Bonda?

  Wydało się, że temat nowej piosenki do filmu o Jamesie Bondzie zostanie wkrótce zamknięty ze względu na przewijające się informacje o propozycji dla Lany Del Rey. Nic bardziej mylnego. Na giełdzie pojawiły się nowe nazwiska.

 • James Cameron i milion drzew

  James Cameron , reżyser hitu "Avatar", zainicjował w brazylijskim Sao Paulo kampanię sadzenia miliona drzew na całym świecie - poinformowała agencja AFP.

 • Nowy James Bond: Znamy pierwszą scenę "Spectre"!

  Zaskakująca jest zapowiedź kolejnego filmu z Jamesem Bondem. Zwiastun zupełnie pozbawiono scen akcji, a producenci już zapowiadają, że "Spectre" będzie różnić się od innych tytułów z serii o agencie 007.

 • Zmarł reżyser serialu "07 zgłoś się"

  W sobotę, 17 grudnia, w Warszawie w wieku 76 lat zmarł reżyser Krzysztof Szmagier, twórca popularnego serialu "07 zgłoś się". Jako filmowiec odznaczał się niebywałym słuchem na rzeczywistość - powiedział w rozmowie z PAP Bronisław Cieślak, odtwórca głównej roli w tym serialu.

 • "Spectre": James Bond w Meksyku

  Producenci nowego Bonda upublicznili kolejny materiał wideo z planu "Spectre". Możemy na nim zobaczyć kulisy sceny, która rozpocznie obraz Sama Mendesa.

Dyskusje na temat: reżyser james
 • Re: Dramatyczne rozstanie

  Są dla siebie stworzeni. Te oczy i usta Piotra, po prostu szał, w połączeniu z włosami i akcentem drugiej połówki. To musi być LOVE. Piotr i James powinni w końcu być razem. A Hana no cóż, najwyżej reżyser zafunduje jej spotkanie z kartonami.