• Informacje na temat:

  reżyser m jak milosc maciej dejczer

Artykuły na temat: reżyser m jak milosc maciej dejczer
 • "M jak miłość" na antenie już od 15 lat

  ..."M jak miłość", które na antenie zadebiutowało 4 listopada 2000 roku, świętuje 15. urodziny. "Myślę, że serial wyjątkowo trafił w taką potrzebę Polaków o posiadaniu rodziny wspierającej" - tłumaczy PAP Life sukces Ilona Łepkowska, pomysłodawczyni sagi o Mostowiakach.

 • "Ojciec Mateusz" dla każdego?

  Maciej Dejczer zapewnia, że będą kolejne serie "Ojca Mateusza", bo "z takiego sukcesu się nie rezygnuje" . I zastanawia się, na czym polega fenomen serialu.

 • "Strażacy 2": Powrót zaklinaczy płomieni

  ...​Nikt nie mógł pozwolić sobie na lenistwo: - Kręciliśmy całą noc, na planie było ok. 180 osób, w tym 70 statystów - powiedział nam Maciej Dejczer, który razem z ekipą pojechał do Sokołowa Podlaskiego. Właśnie tam kręcono część zdjęć do drugiego sezonu "Strażaków". Przekonajmy się, co ich czeka.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Ulubienica Polaków

  Marta Żmuda Trzebiatowska kilka lat temu szturmem zdobyła serca widzów. Okładki, wywiady i... nagle cisza. Przez ostatni rok zbierała siły, by teraz, rolą Joanny w "Chichocie losu", w wielkim stylu powrócić na sam szczyt.

 • Maciąg tancerką kabaretową

  ...wojnie światowej ułożyć sobie życie w niepodległej Polsce. Niestety, wybuch kolejnej wojny pokrzyżował ich plany - powiedział reżyser Maciej Migas. W historii, osnutej wokół wydarzeń Bitwy Warszawskiej 1920 roku, znajdą się także wątki miłosne - dodał reżyser. - Bardzo podobają mi się kobiece wątki w tym serialu, ponieważ odciążają te wszystkie patetyczne, wojenne tematy. Dobrze, że jest muzyka, świat...

 • Maciąg tancerką kabaretową

  Katarzyna Maciąg wraca na ekran. Od wiosny zobaczymy aktorkę w nowym serialu TVP "1920. Wojna i miłość".

 • Serialowy przewodnik

  .... "Ojciec Mateusz" odc.168 W poprawczaku wyświetlane są filmy konkursowe o jego wychowankach. Nagrodę główną wręczy reżyser Maciej Dejczer, któremu towarzyszy ksiądz Mateusz. Tymczasem jeden(...)"M jak miłość" odc. 1138 Tomek odkrywa, że tuż przed jego powrotem Agnieszka wyprowadziła się z jego mieszkania. Zostawiła dla niego list, w którym wyznaje, że nie powinni być razem. Prosi też...

 • Gwiazdy na premierze "Misji Afganistan"

  Paweł Małaszyński, Piotr Rogucki i Ilona Ostrowska przybyli w poniedziałek, 24 września, na premierę "Misji Afganistan". Ten długo oczekiwany serial będzie można oglądać już w październiku w Canal+.

 • Lubię grać złośnice

  W jaki sposób przygotowywałaś się do roli Joanny w serialu "Chichot losu"? -Przed rozpoczęciem zdjęć mieliśmy próby z reżyserem, w trakcie których długo rozmawialiśmy na temat scenariusza i bohaterów. Musieliśmy dokładnie ustalić system pracy z serialowymi dziećmi, zależało nam na tym, aby zagrały naturalnie. To moja trzecia praca z teamem Maciej Dejczer - Jarosław Żamojda, i mniej więcej...

 • Wrócą jesienią, teraz kręcą

  Seriale "Ojciec Mateusz", "Czas honoru" i "Londyńczycy" odniosły sukces. Obecnie powstają ich kontynuacje.