• Informacje na temat:

  reżyser pożarty

Artykuły na temat: reżyser pożarty
 • Danuta Stenka i Beata Ścibakówna pożarły się o rolę w serialu

  ...dawała wyraz swojemu rozgoryczeniu faktem, że aktorki, które przekroczyły 50-tkę, przestają być dostrzegane przez reżyserów filmów i seriali. - Nie ma propozycji, nie ma tematów, zainteresowania. Ta...

 • Teledysk "Animals" Maroon 5 gloryfikuje gwałt?

  Przedstawiciele stowarzyszenia pomagającego ofiarom gwałtów krytykują kontrowersyjny klip Maroon 5. Teledysk "Animals" zanotował już ponad 5,5 mln wyświetleń.

 • Marta Bryła i Halina Łabonarska: Konflikt aktorek na planie serialu "Korona królów"

  ...po fachu, choć z większym doświadczeniem, nie powinna wtrącać się w pracę reżysera. Jak donosiły osoby z planu, te uwagi doprowadzały ją do szału. Serialowa Jadwiga wytykała jej podobno słabą dykcję(...), która ma ogromną klasę. Nie wyobrażam sobie, żebym nie słuchała jej uwag. Ale bardziej nie wyobrażam sobie, żeby pani Halina dawała mi uwagi, bo od tego jest reżyser, a nie aktorka - mówi w rozmowie...

 • "Jurassic World": Dinozaury znów na ekranie

  Czy ktoś wyobraża sobie dinozaury wyglądające, brzmiące i poruszające się inaczej niż te, które zobaczyliśmy w kultowym "Jurassic Park"? To nie tylko film, to nasza wspólna pamięć. A teraz dinozaury powracają. Ale "Jurassic World" to nie tylko przepełniony efektami specjalnymi wizualny majstersztyk, to także próba odpowiedzi na pytanie o to, co dzieje się, gdy człowiek próbuje zaburzyć naturalny porządek.

 • Zabili mnie we wtorek...

  Amerykanie mają swoich Cobenów, Brownów i Chandlerów. Mają też CIA i FBI. A Polacy? My mamy komisje śledcze, WSI i... Piotra Wereśniaka. Powieść reżysera to na polskim rynku prawdziwa sensacja. W czasie, gdy książki jeszcze nie wydrukowano... producenci już walczyli o prawa do jej ekranizacji!

 • Pożarci Zemeckis i Spielberg

  Po ponadrocznej przerwie, znów zrobiło się głośno o projekcie "Monster House". Prace nad filmem miały ruszyć w lutym ubiegłego roku, jednak dopiero teraz wydaje się, że obraz rzeczywiście ma szanse na ujrzenie światła dziennego. Prawa do "Monster House" należą do firmy Imagemovers, której właścicielem jest Robert Zemeckis ( "Forrest Gump" , "Cast Away. Poza światem" ).

 • Lew mógł pożreć Pszoniaka. Premiera "Arii dla atlety"

  Szarżujący na ekipę lew, malowanie byków na czarno i zgoda na przekroczenie budżetu - tak powstawała "Aria dla atlety". Premiera zrekonstruowanego cyfrowo debiutu Filipa Bajona odbyła się 12 czerwca 2014 w warszawskim kinie Kultura.

 • Dżinsy, prezerwatywy i miś, który pożarł Björk

  Wizjoner, prowokator, geniusz - Michel Gondry, twórca nagrodzonego Oscarem "Zakochanego bez pamięci", świętuje w tym roku 50. urodziny.

 • "X Factor" po raz drugi. Rozmowa z reżyserem show!

  Dlaczego Maja Sablewska była najsłabszym ogniwem jury, co wniosła Tatiana Okupnik, czy Kamil Bednarek okaże się koniem trojańskim i czy druga edycja będzie stała na wyższym poziomie - o tym wszystkim opowiedział nam Wojciech Iwański, reżyser programu "X Factor".

 • Zabili mnie we wtorek...

  Amerykanie mają swoich Cobenów, Brownów i Chandlerów. Mają też CIA i FBI. A Polacy? My mamy komisje śledcze, WSI i... Piotra Wereśniaka. Powieść reżysera to na polskim rynku prawdziwa sensacja. W czasie, gdy książki jeszcze nie wydrukowano... producenci już walczyli o prawa do jej ekranizacji!