• Informacje na temat:

  reżyser prezentuje

Artykuły na temat: reżyser prezentuje
 • Mocna wiosna w TVN: Co czeka widzów?

  Tego jeszcze nie było! TVN stawia na seriale: Stacja zaprezentuje wiosną aż... cztery nowości! Zobaczcie jak prezentuje się wiosenna oferta programowa.

 • Krzysztof Zanussi "reżyserem niezwykłym"

  12. Festiwal Filmów i Spotkań Niezwykłych rozpoczął się w poniedziałek, 27 kwietnia, w Sandomierzu. W tegorocznej edycji w roli "reżysera niezwykłego" z sandomierską publicznością spotka się Krzysztof Zanussi, a "aktorki niezwykłej" - Maja Komorowska.

 • "Pakt": Borys Szyc dołączył do ekipy 2. sezonu!

  W drugim sezonie serialu "Pakt" pojawią się nowi bohaterowie. W jednego z nich, nowego tajemniczego właściciela "Kuriera", wcieli się Borys Szyc. Zobaczcie, jak prezentuje się na zdjęciach z planu!

 • "Spectre": Pierwszy zwiastun nowego Bonda!

  "Spectre", dwudziesty czwarty film z serii o Jamesie Bondzie, trafi do polskich kin 6 listopada. Tymczasem wytwórnia prezentuje pierwszy, teaserowy zwiastun filmu.

 • "Barwy szczęścia": Paweł poleci do Hollywood?

  Mieszkający w Los Angeles reżyser, którego Paweł (Mateusz Rzeźniczak) poznał kiedyś na festiwalu w Rotterdamie, gdzie prezentował swój film o Szumanie (Stanisław Brudny), niespodziewanie zadzwoni do Piaseckiego i zaprosi go do Hollywood. Obieca, że pomoże mu wypromować w Ameryce jego najnowsze dzieło...

 • Amerykańscy niezależni na PKO Off Camerze

  PKO Off Camera prezentuje filmy z sekcji nowych niezależnych filmów amerykańskich. To wyjątkowe, autorskie filmy powstające poza mainstreamem. Wśród festiwalowych propozycji: "Połów bez sieci" Cuttera Hodierne'a i "Imperial Dreams" Malika Vitthala nagrodzone na Sundance Film Festival.

 • Marcin Wrona przed samobójstwem brał leki na sen i na wybudzenie

  Marcin Wrona (42 l.) powiesił się na pasku od spodni 19 września, w przeddzień zakończenia festiwalu w Gdyni, gdzie prezentowany był jego nowy film - "Demon". Pracując nad nim, reżyser nie oszczędzał się.

 • Andriej Konczałowski gościem Sputnika

  Ważnym punktem programu trwającej w Warszawie 8. edycji festiwalu Sputnik jest retrospektywa twórczości Andrieja Konczałowskiego, w ramach której prezentowane jest sześć ostatnich filmów rosyjskiego reżysera.

 • Weronika Książkiewicz: Jej życie odmieni się dzięki kabale?

  Weronika Książkiewicz (36 l.) na przegubie lewej ręki prezentuje czerwoną nitkę, symbol kabały, która teraz jest jej drogą...

 • Kolekcja Stanleya Kubricka na DVD

  Stanley Kubrick to jeden z najwybitniejszych twórców w historii kina. Siedem najgłośniejszych filmów tego reżysera - w nowym kolekcjonerskim wydaniu - debiutuje w piątek, 13 marca, na płytach DVD.

Zdjęcia na temat: reżyser prezentuje
Wideo na temat: reżyser prezentuje
 • Sołtysik o 40. Festiwalu Filmowym w Gdyni. "Rozdanie politycznie poprawne"

  z uczestników festiwalu, Marcina Wrony, reżysera prezentowanego w Gdyni filmu "Demon". Główna nagroda festiwalu, czyli Złote Lwy, trafiła do Małgorzaty Szumowskiej za "Body/Ciało". - Za każdym razem jak robię kolejny film to się uczę - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" reżyserka. Aktorka Justyna Suwała otrzymała nagrodę za najlepszy debiut. Jakie miała emocje, gdy oglądała siebie po raz pierwszy na

Dyskusje na temat: reżyser prezentuje
 • Re: Monika Milewska (Anna Mucha)

  o tak doskonałej osobie! A najważniejsze-GRATULACJE DLA Reżysera "Prosto w serce"idealnie dobrał Filipa Bobka- są dla siebie stworzeni! Myslę,że prywatnie będą parą. jolu, rozumiem, że znasz annę(...) stworzony przez Annę wizerunek jest wyjątkowo odpychający - dziewczyna prezentuje niesamowity tupet, zadufanie w sobie i przekonanie o swojej wyższości niepopartą jakimiś większymi osięgnięciami poza