• Informacje na temat:

  rhys ifans plotki

Artykuły na temat: rhys ifans plotki
 • Lawrence i Cooper w "Serenie"

  Jennifer Lawrence i Bradley Cooper, którzy spotkali się już na planie przebojowego "Poradnika pozytywnego myślenia", zagrali główne w filmie "Serena", najnowszym obrazie nagrodzonej Oscarem, duńskiej reżyserki Susanne Bier ("W lepszym świecie", "Wesele w Sorrento").

 • "Serena": Jennifer Lawrence nie może mieć dzieci

  Pojawił się pierwszy zwiastun nowego filmu Jennifer Lawrence "Serena". Na ekranie partneruje jej Bradley Cooper, z którym gwiazda spotkała się już na planie "Poradnika pozytywnego myślenia".

Wideo na temat: rhys ifans plotki
 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?

 • Mr. Nobody

  Zrealizowana z niezwykłym rozmachem europejska odpowiedź na ?Ciekawy przypadek Benjamina Buttona?. Nemo Nobody (Jared Leto) prowadzi beztroskie życie u boku żony i trójki dzieci. Jednak pewnego dnia budzi się jako 120-­-letni starzec w przyszłości, w 2092 roku. Jest najstarszym człowiekiem na Ziemi i ostatnim śmiertelnikiem w świecie nieśmiertelnych.

 • Niania i wielkie bum

  Kolejne przygody Niani Mc Phee. Pani Green jest na skraju załamania nerwowego. Trójka jej dzieci - Norman, Megsie i Vincent - stale toczy ze sobą boje, mąż Rory jest z dala od domu w wojennej zawierusze - ostatnia wiadomość od niego przyszła miesiące temu, a szwagier Phil wywiera na nią presję, żeby sprzedać rodzinną farmę. Jakby tego było mało, na farmę zostaje przysłane kuzynostwo z Londynu, wychowane w wyższych sferach i zarozumiałe - Celia i Cyril Gray. Nie wiadomo nawet właściwie jak...