• Informacje na temat:

  richard armitage zdjęcia

Artykuły na temat: richard armitage zdjęcia
 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #49

  ...w prowadzeniu wytwórni płytowej Lost & Found Music Studios. The Stranger "The Stranger" będzie kolejną po "Safe", ekranizacją powieści Harlana Cobena. W roli głównej wystąpi Richard Armitage, który(...). Zach Gilford, Kate Siegel, Hamish Linklater, Annabeth Gish, Michael Trucco, Rahul Kohli wystąpią w nowym serialu Mike’a Flanagana ("Nawiedzony dom na wzgórzu") "Midnight Mass" . Zdjęcia do...

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" w polskich kinach od 25 grudnia

  "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii", trzecia i ostatnia część nowej trylogii nowozelandzkiego reżysera Petera Jacksona, wejdzie do polskich kin 25 grudnia. W obsadzie są m.in. Martin Freeman, Ian McKellen, Richard Armitage, Orlando Bloom, Christopher Lee i Cate Blanchett.

 • Martin Freeman w "Hobbicie"

  Brytyjki aktor Martin Freeman stanie przed największym wyzwaniem w swojej karierze - wcieli się w postać Bilbo Bagginsa w "Hobbicie" Petera Jacksona.

 • Ian McKellen wraca jako Gandalf

  Ian McKellen, który powraca jako Gandalf w nowym filmie Petera Jacksona, uważa, że aktorzy z "Hobbita" podbiją serca widzów, tak jak obsada "Władcy Pierścieni". "Te krasnoludy są wspaniałe" - powiedział o bohaterach filmu na konferencji prasowej w Londynie.

 • "Hobbit": Andy Serkis pomagał reżyserowi

  Brytyjski aktor Andy Serkis, odtwórca roli Golluma, za zgodą Petera Jacksona nadzorował część zdjęć do "Hobbita", jako reżyser drugiej ekipy - poinformował reżyser filmu.

 • "Hobbit": Początek nowej przygody

  "Hobbit: Niezwykła podróż 3D", pierwsza część nowej filmowej trylogii Petera Jacksona, według powieści J.R.R. Tolkiena, trafi do kin w Polsce 28 grudnia. W obsadzie są m.in. Martin Freeman, Ian McKellen i Cate Blanchett. Muzykę do filmu skomponował Howard Shore.

 • "Hobbit": Podróż do świata przygody

  Reżyser "Władcy Pierścieni" i "Hobbita" Peter Jackson uważa, że jednym z głównych atutów jego nowego filmu są najnowocześniejsze technologie. "Wyrwę widza z kinowego fotela i przeniosę w świat przygody" - zapowiedział Jackson na konferencji prasowej w Londynie.

 • "Hobbit": Ciekawostki na temat filmu

  Kultura Wikingów, chińskie sztuki walki oraz rosyjska i celtycka architektura - m.in. tym inspirowali się twórcy drugiej części nowej trylogii w reżyserii Petera Jacksona. Nakręcony w 3D film "Hobbit: Pustkowie Smauga" wejdzie do kin w Polsce 27 grudnia.