• Informacje na temat:

  richard attenborough producent

Artykuły na temat: richard attenborough producent
 • Jane Seymour: Co się obecnie dzieje z serialową "Dr Quinn"?

  ...postanowiła spróbować swych sił w aktorstwie. Nie miała w tej branży żadnych znajomości, ale dopisało jej  szczęście. Zaśpiewała w chórze na planie filmu muzycznego znanego brytyjskiego reżysera Richarda Attenborough. Przy filmie zatrudniony był syn reżysera Michael, który od pierwszego wejrzenia zakochał się w zjawiskowo pięknej chórzystce. Kto wie, może takie wrażenie zrobiło na nim to, że jedno...

 • Na zawsze w naszej pamięci. Wspominamy tych, którzy odeszli

  Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. W dniu, który skłania do refleksji, czyli 1 listopada, telewizyjna Dwójka wyemituje cykl felietonów "Zostawili swój ślad". Przypomnijmy tych ludzi kultury, kina i telewizji, którzy zmarli w ciągu ostatniego roku.

 • "Dr Quinn": Wiecznie zakochana

  ...wypatrzył Richard Attenborough i zaproponował jej udział w filmie "Och, jaka piękna wojna!". Z tej okazji zmieniła imię na Jane Seymour - od żony Henryka VIII i z uwagi, że było ono chwytliwe. Po(...) piersi. Miałam możliwość zagrania głównej roli w "Ptakach ciernistych krzewów". Byłam po zdjęciach próbnych z Richardem Chamberlainem i wszystko szło świetnie, dopóki nie zaczęliśmy kręcić sceny...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • "Jurassic World" : Nowa przygoda

  W 1993 roku Steven Spielberg zrewolucjonizował kino, wprowadzając na ekrany "Jurassic Park". Film wdarł się w serca widzów w każdym wieku i rozbudził ogólnoświatową fascynację dinozaurami. 22 lata później prehistoryczne gady powracają na ekrany w produkcji zatytułowanej "Jurassic World".

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Nie żyje Richard Attenborough

  W wieku 90 lat zmarł słynny brytyjski aktor, reżyser i producent filmowy Richard Attenborough - poinformowała w niedzielę, 24 sierpnia, późnym wieczorem brytyjska stacja BBC, powołując się na jego syna.

 • David Attenborough pracuje z Bjork

  Wybitny reżyser, scenarzysta i producent Sir David Attenborough oraz islandzka wokalistka Bjork połączą siły w filmie dokumentalnym "Attenborough and Bjork: The Nature of Music".

 • Ucieczka Bretta Ratnera

  Brett Ratner ( "Czerwony smok" , "Godziny szczytu" ) będzie reżyserem i producentem wykonawczym filmu "Prison Break". Obraz powstanie dla stacji telewizyjnej Fox i ma być pilotem serial u nawiązującego do słynnej "Wielkiej ucieczki" .

 • Scenariusz "Jurassic Park 4" gotowy

  Steven Spielberg ( "Wojna światów" , "Monachium" , "Terminal" ) rozpocznie zdjęcia do czwartej części "Jurassic Park" już w 2007 roku - poinformował serwis Moviehole.net. Producent filmu Frank Marshsall ( "Tożsamość Bourne'a" ) zdradził, że Spielberg ma już gotowy scenariusz kolejnego "Parku Jurajskiego".

Wideo na temat: richard attenborough producent
 • Jurassic Park 3D

  W ostatnim czasie panuje swoista moda na powrót do kin w 3D najbardziej znanych produkcji. Tym razem w trójwymiarze będziemy mogli zobaczyć "Jurassic Park". Ekscentryczny milioner organizuje na samotnej wyspie niezwykły rezerwat dinozaurów, powołanych do życia dzięki prehistorycznemu D.N.A. Przed otwarciem dla publiczności zaprasza do zwiedzania parku światowej sławy paleontologów, matematyka i dwójkę swoich wnucząt - by zapewnić nieufnych inwestorów o całkowitym bezpieczeństwie...

 • Niewinna

  Peter (Liam Neeson) i Lisa (Laura Linney) są małżeństwem od ponad dwudziestu lat. Ich świat wydaje się być poukładany: Peter jest odnoszącym sukcesy biznesmanem a Lisa cenioną projektantką butów. Pewnego dnia Lisa znika. Peter jest załamany. Jednak rozpacz zmienia się w furię, gdy w komputerze żony znajduje jej intymne zdjęcia z innym mężczyzną. Ten sam człowiek - Ralph (Antonio Banderas) od lat wysyła Lisie e-maile. Zdruzgotany Peter podejmuje desperacką próbę zmierzenia się z przeszłością...

 • Moja łódź podwodna

  Komedia, której główny bohater - 15-letni Olivier Tate - ma w życiu dwa cele: stracić dziewictwo przed kolejnymi urodzinami i nie dopuścić, by matka porzuciła ojca dla jej nauczyciela tańca. Moja łódź podwodna to reżyserski debiut Richarda Ayoade, który do tej pory zdobywał popularność pisząc scenariusze i występując w telewizyjnych komediach oraz realizując teledyski, m.in. dla zespołu Arctic Monkeys. W filmie w rolach głównych wystąpili Noah Taylor (Podwodne życie ze Steve'em Zissou),...