• Informacje na temat:

  richard chamberlain aktor

Artykuły na temat: richard chamberlain aktor
 • Richard Chamberlain: Co złamało mu wielką karierę?

  .... Oboje ryzykują życiem, bo jest ona zamężna. Ciekawa fabuła pewnie nigdy nie zyskałaby takiej popularności, gdyby nie odtwórca głównej roli, Richard Chamberlain (84 l.). Ciemnowłosy, o magnetycznym(...) amerykański serial, który kręcono w Japonii. To właśnie za tę rolę Richard Chamberlain otrzymał w 1981 roku drugiego z trzech swoich Złotych Globów. Pierwszy trafił w jego ręce wcześnie, bo kiedy...

 • "Ptaki ciernistych krzewów": Serial wszech czasów

  "Ptaki ciernistych krzewów" - saga o uczuciu księdza do młodej dziewczyny - była przed laty telewizyjnym hitem. Teraz możemy przypomnieć sobie losy bohaterów serialu.

 • "Szogun": Sekret, który złamał karierę Richarda Chamberlaina

  Młody i przystojny Richard Chamberlain zdobył rzesze fanek, które latami kochały się w nim, a którym on złamał serce!

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • "Shogun": Richard Chamberlain przyznał, że jest homoseksualistą. Dziś jednak żałuje...

  Lata temu widzowie kibicowali Richardowi Chamberlainowi, jako początkującemu medykowi. Przeżywali perypetie angielskiego rozbitka, który trafił do feudalnej Japonii. Teraz możemy sobie przypomnieć przygody dzielnego „Shoguna”.

 • TVP powtórzy "Wspaniałe stulecie"! Od pierwszego odcinka!

  Telewizyjna Jedynka zaprezentowała wakacyjne plany. Jak co roku, lato to okres serialowych powtórek. Oprócz klasyków: "Północ-Południe" oraz "Ptaków ciernistych krzewów", TVP1 przypomni też - od początku! - turecką telenowelę "Wspaniałe stulecie".

 • "Szogun": Przywitały go tłumy

  ...​Gwiazda pierwszych Telekamer, Richard Chamberlain, otwiera długą listę naszych gości z zagranicy. Aktor przyjechał w środku mroźnej zimy prosto ze słonecznych Hawajów. - Nigdzie mnie tak nie przyjęto, jak u was! - mówił na gali w Hotelu Marriott.

 • Richard Chamberlain: Król seriali

  Lata temu widzowie kibicowali mu, jako początkującemu medykowi. Przeżywali perypetie angielskiego rozbitka, który trafił do feudalnej Japonii. Teraz możemy sobie przypomnieć przygody dzielnego "Shoguna". Przypomnijmy sobie Richarda Chamberlaina.

 • "Skazany na śmierć": Wentworth Miller zmienił priorytety

  Aktor, pisarz i producent. Wkrótce też reżyser? W rozmowie z nami artysta szczerze odpowiada na wszystkie, nawet te niewygodne, pytania.

 • 75. urodziny Chamberlaina

  Ponad 3 tys. widzów teatralnych pomogło Richardowi Chamberlainowi uczcić jego 75. urodziny.

Zdjęcia na temat: richard chamberlain aktor
Wideo na temat: richard chamberlain aktor
 • Aktor spławia paparazzich

  74-letni Richard Chamberlain kulturalnie pozbywa się natrętnych fotoreporterów, pytających go m.in. o plany wakacyjne. Na pytanie jednego z nich, jak to robi, że mimo podeszłego wieku tak młodo wygląda, odpowiada: "Nie wiem, to musi być magia". Nowy Jork, 17 grudnia.

 • Niewinna

  Peter (Liam Neeson) i Lisa (Laura Linney) są małżeństwem od ponad dwudziestu lat. Ich świat wydaje się być poukładany: Peter jest odnoszącym sukcesy biznesmanem a Lisa cenioną projektantką butów. Pewnego dnia Lisa znika. Peter jest załamany. Jednak rozpacz zmienia się w furię, gdy w komputerze żony znajduje jej intymne zdjęcia z innym mężczyzną. Ten sam człowiek - Ralph (Antonio Banderas) od lat wysyła Lisie e-maile. Zdruzgotany Peter podejmuje desperacką próbę zmierzenia się z przeszłością...

 • Moja łódź podwodna

  Komedia, której główny bohater - 15-letni Olivier Tate - ma w życiu dwa cele: stracić dziewictwo przed kolejnymi urodzinami i nie dopuścić, by matka porzuciła ojca dla jej nauczyciela tańca. Moja łódź podwodna to reżyserski debiut Richarda Ayoade, który do tej pory zdobywał popularność pisząc scenariusze i występując w telewizyjnych komediach oraz realizując teledyski, m.in. dla zespołu Arctic Monkeys. W filmie w rolach głównych wystąpili Noah Taylor (Podwodne życie ze Steve'em Zissou),...