• Informacje na temat:

  richard dreyfuss aktor

Artykuły na temat: richard dreyfuss aktor
 • Andrzej Chyra dołącza do grona filmowych nauczycieli

  23 stycznia na ekrany kin powróci Andrzej Chyra. W "Carte Blanche", filmie równie poruszającym co prawdziwym, wciela się w nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok.

 • Pozwał do sądu... ojca

  Richard Dreyfuss, gwiazda "Szczęk", pozwał swojego ojca i wujka do sądu za niespłaconą pożyczkę.

 • Strajk aktorów w Hollywood, protestujących przeciwko zbyt niskim wynagrodzeniom za role w reklamach telewizyjnych, trwa już od 1 maja i nabiera coraz większych rozmiarów. Negocjacje z firmami reklamowymi nie przynoszą żadnych efektów, ale protest zaczęło popierać coraz więcej hollywoodzkich gwiazd. Są wśród nich: Kevin Spacey, Tom Hanks, Paul Newman, Richard Dreyfuss, Susan Sarandon i Kevin Bacon.

 • Wypadek na planie "Posejdona"

  Josh Lucas ( "Piękny umysł" , "Dziewczyna z Alabamy" , "Hulk" ) naderwał sobie mięsień podczas pracy nad nowym filmem Wolfganga Petersena "Posejdon" - podają media. Do wypadku doszło podczas kręcenia sceny, w której zamiast aktora miał wystąpić kaskader.

 • Nominacje do nagrody Gildii Aktorów

  We wtorek, 29 stycznia, ogłoszono nominowanych do prestiżowej nagrody Gildii Aktorów Amerykańskich (Screen Actors Guild Awards). Wśród aktorów mających szansę na wyróżnienie są tegoroczni zdobywcy Złotych Globów za najlepsze role dramatyczne: Russell Crowe ( "Piękny umysł" ) i Sissy Spacek ("In the Bedroom"). Szanse na nagrodę mają również Denzel Washington ( "Dzień próby" ) i Renée Zellweger

 • "RED": Emeryci, ale mogą przywalić

  - Raczej rzadko dane jest człowiekowi pracować z grupą aktorów, których od dawna podziwia. A tak było w tym przypadku. Powstało kółko wzajemnej adoracji - powiedział Bruce Willis przy okazji premiery filmu "RED". Co działo się na planie produkcji? O tym opowiadają m.in. Helen Mirren, Morgan Freeman i John Malkovich. Czytaj tylko w INTERIA.PL!

 • Malkovich w "Spider-Manie 4"

  John Malkovich potwierdził, że w "Spider-Manie 4" wcieli się w postać Vulture'a. Aktor przyznał jednak, że cały czas czeka na gotowy scenariusz filmu Sama Raimiego.

 • M. Faithfull: "Nie" dla filmu

  Marianne Faithfull wycofała swoją zgodę na produkcję autobiograficznego filmu. Piosenkarce i byłej muzie The Rolling Stones nie spodobało się "podkolorowanie" przez niedoszłych twórców obrazu jej narkotykowych i seksualnych wyskoków.

 • Urażony rolą George'a W. Busha

  Josh Brolin, który w najnowszy filmie Oliviera Stone'a "W" gra George'a W. Busha, przyznał, że gdy po raz pierwszy zaproponowano mu tę rolę, poczuł się urażony.

 • Herbert Ross nie żyje

  9 października w wieku 74. lat zmarł Herbert Ross. Na razie nie wiadomo co było przyczyną śmierci. Słynny reżyser, choreograf, aktor i producent od trzech miesięcy przebywał w szpitalu. Informację o jego śmierci podała Barbara Wrede, rzecznik szpitala Lenox Hill.

Wideo na temat: richard dreyfuss aktor
 • Moja wielka grecka wycieczka

  Komedia romantyczna, pełna nieoczekiwanych zdarzeń i szalonych zawirowań, autorstwa Donalda Petrie, reżysera JAK STRACIĆ CHŁOPAKA W 10 DNI, utrzymana w klimacie MOJEGO WIELKIEGO GRECKIEGO WESELA. Wszystko to pod czujnym producenckim okiem Toma Hanksa! Georgia (Nia Vardalos) jest pilotem niepokornej grupy amerykańskich turystów, podróżujących po Grecji śladami zabytków kultury antycznej. Zwiedzających bardziej interesują tandetne pamiątki niż lekcje historii. Piękna pilotka, zmęczona ciągłymi...

 • Pirania 3D

  Najnowszy film reżysera przebojowych horrów "Wzgórza mają oczy" i "Lustra". Jezioro Wiktoria to raj dla tysięcy młodych ludzi spragnionych słońca, wody i niesamowitych imprez do rana. Jednak spokojne zazwyczaj wody jeziora tego lata stają się żerowiskiem wyjątkowo krwiożerczych istot. Na skutek podwodnego trzęsienia ziemi, uwięzione w głęboko położonym zbiorniku wodnym prehistoryczne piranie przedostają się do jeziora i rozpoczynają krwawe polowanie na ludzi. Julie (Elizabeth Shue) - piękna...

 • Niewinna

  Peter (Liam Neeson) i Lisa (Laura Linney) są małżeństwem od ponad dwudziestu lat. Ich świat wydaje się być poukładany: Peter jest odnoszącym sukcesy biznesmanem a Lisa cenioną projektantką butów. Pewnego dnia Lisa znika. Peter jest załamany. Jednak rozpacz zmienia się w furię, gdy w komputerze żony znajduje jej intymne zdjęcia z innym mężczyzną. Ten sam człowiek - Ralph (Antonio Banderas) od lat wysyła Lisie e-maile. Zdruzgotany Peter podejmuje desperacką próbę zmierzenia się z przeszłością...