• Informacje na temat:

  richard gere aktor

Artykuły na temat: richard gere aktor
 • Richard Gere znów został ojcem!

  Richard Gere (69 l.) i jego żona doczekali się pierwszego wspólnego dziecka!

 • Richard Gere na aukcji

  To spełnienie marzeń bogatych fanek Richarda Gere (58 l., "Zatańcz ze mną" ). Aktor zdecydował, iż na internetowej aukcji będzie można wykupić sobie jego cenny czas i spędzić z nim wieczór przy kolacji.

 • Richard Gere już po ślubie

  Richard Gere ożenił się po raz trzeci. 68-letni aktor i jego 35-letnia partnerka Alejandra Silva pobrali się na początku kwietnia.

 • Filantrop Richard Gere

  Richard Gere, który angażuje się w działania na rzecz niepodległości Tybetu, a także pomaga nosicielom HIV i chorym na AIDS, otrzymał prestiżową nagrodę przyznawaną filantropom przez władze Filadelfii.

 • Richard Gere: Nowa żona na starość

  Richard Gere (68 l.) oświadczył się Alejandrze Silvie (34 l.).

 • Uhonorowany Richard Gere

  Richard Gere ( "Przepowiednia" , "Chicago" ) doczeka się specjalnego hołdu podczas gali zorganizowanej przez Amerykańskie Muzeum Filmowe (American Museum of the Moving Image - AMMI). Gwiazdor dołączy tym samym do innych gigantów kina, którzy zostali wyróżnieni w poprzednich latach. 19. edycja imprezy odbędzie się 20 kwietnia 2004 roku.

 • Richard Gere w końcu dostał rozwód!

  Richard Gere (67 l.) w końcu „uwolnił się” od żony…

 • Richard Gere dla Książnicy Pomorskiej

  Znany amerykański aktor Richard Gere ( "Niewierna" , "Miłość w Nowym Jorku" , "Doktor T i kobiety" ) podarował Książnicy Pomorskiej w Szczecinie swój album fotograficzny "Pilgrim" ("Pielgrzym"). Książka została opatrzona przez gwiazdora autografem i życzeniami dla biblioteki.

 • Richard Gere zostanie po raz drugi ojcem!

  Wedle doniesień żona Richarda Gere'a (68 l.), Alejandra Silva (35 l.), jest w ciąży!

 • Richard Gere gwiazdą dnia

  Richard Gere jest gwiazdą kolejnego dnia festiwalu filmowego w Wenecji. Przywiózł on tam dwa szeroko dyskutowane we wtorek przez krytyków i media filmy: "The Hunting Party" Richarda Sheparda o poszukiwaniu przywódcy bośniackich Serbów Radowana Karadzicia oraz opowieść o Bobie Dylanie pod tytułem " I'm not there".

Wideo na temat: richard gere aktor
 • Drugi Hotel Marigold

  Kontynuacja przeboju kinowego z roku 2011, w której poznamy dalsze perypetie uczuciowe i osobiste mieszkańców egzotycznego hotelu dla seniorów w Indiach. Za reżyserię ponownie odpowiada John Madden, a w głównych rolach powracają m.in. Bill Nighy, Maggie Smith, Judi Dench oraz Dev Patel.

 • Niewinna

  Peter (Liam Neeson) i Lisa (Laura Linney) są małżeństwem od ponad dwudziestu lat. Ich świat wydaje się być poukładany: Peter jest odnoszącym sukcesy biznesmanem a Lisa cenioną projektantką butów. Pewnego dnia Lisa znika. Peter jest załamany. Jednak rozpacz zmienia się w furię, gdy w komputerze żony znajduje jej intymne zdjęcia z innym mężczyzną. Ten sam człowiek - Ralph (Antonio Banderas) od lat wysyła Lisie e-maile. Zdruzgotany Peter podejmuje desperacką próbę zmierzenia się z przeszłością...

 • Moja łódź podwodna

  Komedia, której główny bohater - 15-letni Olivier Tate - ma w życiu dwa cele: stracić dziewictwo przed kolejnymi urodzinami i nie dopuścić, by matka porzuciła ojca dla jej nauczyciela tańca. Moja łódź podwodna to reżyserski debiut Richarda Ayoade, który do tej pory zdobywał popularność pisząc scenariusze i występując w telewizyjnych komediach oraz realizując teledyski, m.in. dla zespołu Arctic Monkeys. W filmie w rolach głównych wystąpili Noah Taylor (Podwodne życie ze Steve'em Zissou),...