• Informacje na temat:

  richardson dom

Artykuły na temat: richardson dom
 • Monika Richardson: Pozostawiliśmy za sobą parę poranionych osób

  Monika Richardson (42 l.) zdaje sobie sprawę, że wiążąc się ze Zbyszkiem Zamachowskim, skrzywdziła jego żonę i dzieci. Dziennikarka postanowiła więc nie obnosić się ze swoim kolejnym ślubem i wyjść za aktora w ukryciu.

 • Del Shannon: Ostatnie chwile autora "Runaway"

  25 lat temu, 8 lutego 1990 roku strzałem w głowę życie odebrał sobie Del Shannon, amerykański wokalista i kompozytor pamiętany z wielkiego przeboju "Runaway".

 • Monika Richardson-Zamachowska jest wściekła. Też ma kredyt we frankach!

  Ta wiadomość wyprowadziła ją z równowagi. Kurs franka szwajcarskiego z dnia na dzień poszybował w górę, zwiększając ratę kredytu zaciągniętego w tej walucie. Dla Moniki Zamachowskiej, która spłaca ogromne zobowiązania kredytowe we frankach za działkę w Wilanowie i dom, który wybudowała w czasie małżeństwa z Jamiem Malcolmem, to poważny problem. Dlatego nie dziwi fakt, że do "Pytania na...

 • Monika Richardson: Nie jestem stara!

  Monika Richardson zdradza, jak dba o urodę. Przy okazji dziennikarka podkreśla jednak, że najważniejsze jest dla niej to, co mamy w sobie.

 • Richardson znów się obnaża

  Szukając ciepła po anglosaskim chłodzie, łatwo stracić miarę. O szczegółach swoich nieudanych małżeństw Richardson opowiada dziennikarce Małgorzacie Pietkiewicz w książkowym zapisie ich rozmów „Pożegnanie z Anglią”, która kilkanaście dni temu pojawiła się w księgarniach.

 • Święta Moniki Richardson

  W domu Moniki Richardson tegoroczne święta upłyną pod znakiem pysznego lenistwa. W tym roku prezenterka razem z dziećmi wybiera się w podróż do Wrocławia. Wyprawa będzie o tyle wyjątkowa, że rodzinie towarzyszyć będzie suczka Jumba.

 • Richardson walczy o dom

  ..."Ten dom ma dla niej ogromne znaczenie, zaprojektował go dla niej tata architekt" - tłumaczy "Faktowi" znajoma pary. Niestety, okazuje się, że nie będzie to takie łatwe. Według informacji tabloidu, Richardson i jej mąż na budowę domu zaciągnęli duży kredyt. Aby móc zatrzymać posiadłość, potrzebny jest prezenterce spory zastrzyk gotówki. Dlatego podobno chwyta się wszelkich okazji do...

 • Miłość... i co dalej?

  Trudno w to uwierzyć, ale takie są fakty - Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski zamieszkali razem! Postanowili zagrać uczciwie i nie ukrywać się.

 • Z czego będzie żyć Richardson?

  Widzowie TTV na wizji już jej nie zobaczą. Monika Richardson po 9 miesiącach zakończyła współpracę z tą stacją. Była w niej prowadzącą program "Raz lepiej, raz gorzej", który niestety nie cieszył(...)? "Mam nowe plany zawodowe, ale jeszcze nie mogę nic na ten temat powiedzieć" - kwituje dziennikarka. Z małżeństwa z Jamiem Malcolmem zachowała dom, otrzymuje też wysokie alimenty na dzieci. Czy to...

 • Richardson w stanie śmierci mózgowej

  Brytyjska aktorka Natasha Richardson, żona aktora Liama Neesona, jest w stanie śmierci mózgowej po wypadku na nartach, któremu uległa w Kanadzie - podała w środę prasa brytyjska, powołując się na wiarogodne źródło zbliżone do jej rodziny.

Zdjęcia na temat: richardson dom