• Informacje na temat:

  richardson opowiada

Artykuły na temat: richardson opowiada
 • Richardson znów się obnaża

  Szukając ciepła po anglosaskim chłodzie, łatwo stracić miarę. O szczegółach swoich nieudanych małżeństw Richardson opowiada dziennikarce Małgorzacie Pietkiewicz w książkowym zapisie ich rozmów „Pożegnanie z Anglią”, która kilkanaście dni temu pojawiła się w księgarniach.

 • Queen: Czterej muszkieterowie (fragment książki)

  Na stronach Interii możecie przedpremierowo przeczytać fragment książki "Queen. Królewska historia" autorstwa Marka Blake'a.

 • Koniec kariery Richardson?

  Wszystko wskazuje na to, że Monika Richardson będzie musiała się przekwalifikować. Jej kariera telewizyjna dobiega końca.

 • Nie będzie więcej Richardson

  Telewizyjna Dwójka nie planuje kolejnej serii talk show Moniki Richardson "Orzeł czy reszta?" - poinformował "Dziennik" p.o. rzecznika prasowego TVP - Daniel Jabłoński.

 • Zbyszek Zamachowski wściekł się na Richardson! Poszło o...

  Monika Richardson (42 l.) już nie może się doczekać dnia, w którym oficjalnie zostanie panią Zamachowską. Nic więc dziwnego, że już nieźle drobi nogami i odlicza dni do ceremonii, a ta dopiero(...), który wolałby kolejnymi doniesieniami o ich ślubie nie denerwować byłej żony i dzieci. Jak dowiedział się "Fakt", Zbyszek zrobił Monice karczemną awanturę i zakazał jej opowiadania publicznie o ich...

 • Kolejny dreszczowiec Cronenberga

  Ralph Fiennes ("Angielski pacjent", "Koniec romansu") i Miranda Richardson ("Gra pozorów", "Jeździec bez głowy") wystąpią w psychologicznym thrillerze "Spider". Film jest najnowszym projektem wybitnego kanadyjskiego reżysera Davida Cronenberga, twórcy takich obrazów jak: "Mucha", "eXistenZ", "Nagi lunch" czy "Crash".

 • Richardson straciła pracę

  Wygląda na to, że Monika Richardson (40 l.) nie będzie miała już okazji, by opowiadać na wizji o porannym seksie ze Zbyszkiem Zamachowskim (52 l.)...

 • Wenecja bez Stephena Daldry'ego

  Studio Miramax Films wycofało z konkursu tegorocznego 59. Festiwalu Filmowego w Wenecji obraz Stephena Daldry'ego, "The Hours". Film twórcy "Billy'ego Elliota" , w gwiazdorskiej obsadzie (Nicole Kidman, Julianne Moore, Meryl Streep, Ed Harris, Claire Danes, Toni Collette, Eileen Atkins, Miranda Richardson), typowany był na jednego z najpoważniejszych kandydatów do zdobycia Złotych Lwów.

 • Zamachowski każe Richardson zniknąć z telewizji!

  Romans Zamachowskiego i Richardson wywołał na salonach prawdziwą burzę. Monika rozbijając rodzinę ukochanego, straciła sporą sympatię, której nie potrafi odbudować. Dlatego właśnie aktor mając na(...) zaprzestała chodzenia po telewizjach śniadaniowych i opowiadania różnych dziwnych rzeczy. "Zbyszek uważa, że jeżeli Monika chce kiedyś znowu być lubiana przez ludzi, musi zniknąć z ekranów i dać ludziom...

 • Zamachowski: Syzyfowa praca

  "To nie mieści się ani w głowie, ani w workach" - te słowa Zbigniewa Zamachowskiego idealnie podsumowują problem zanieczyszczenia środowiska. Aktor opowiada o udziale w programie "S.O.S dla świata" i swoich ekologicznych zobowiązaniach.