• Informacje na temat:

  richardson pytanie na śniadanie

Artykuły na temat: richardson pytanie na śniadanie
 • Gwiazdy "M jak miłość" w "Pytaniu na śniadanie"

  Barbara Kurdej-Szatan, czyli nowa Małgosia Mostowiak i Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z "M jak miłość", to nowe gwiazdy programu "Pytanie na śniadanie". Telewizyjna Dwójka nie zmienia prowadzących program, ale zaprasza na siedem nowych cykli, które poprowadzą gwiazdy.

 • Tomasz Wolny nowym prowadzącym "Pytanie na śniadanie"

  Tomasz Wolny dołączy do zespołu "Pytania na śniadanie", porannego magazynu TVP2. Program poprowadzi w duecie z Moniką Richardson. W nowej roli zadebiutuje w piątek, 18 października.

 • Richardson zostanie szefową "Pytania na śniadanie"?

  Trzeba przyznać, że od pewnego czasu sporo się dzieje w "Pytaniu na śniadanie" i to nie koniecznie na wizji, a raczej poza nią. Zamęt rozpoczął się od momentu, gdy do studia wkroczyła Monika Richardson (41 l.) wraz z nowym ukochanym Zbyszkiem Zamachowskim (51 l.). Para zaczęła prowadzić piątkowe wydania, ku niezadowoleniu większości ekipy, która podobno nie lubi pracować z Moniką. Jednak od...

 • Wakacje z "Pytaniem na śniadanie"

  Dotychczasowi prowadzący w zaskakujących konfiguracjach, nowe, wakacyjne cykle, materiały z ukrytej kamery, videoblogi, relacje z najciekawszych wakacyjnych imprez i wydarzeń, a także nowe twarze porannego programu TVP2... "Pytanie na śniadanie" dynamicznie wchodzi w sezon letni.

 • Richardson i Zamachowski wylecą z TVP?

  Widzowie nie pokochali ich dziwnego duetu w "Pytaniu na śniadanie". Wyniki oglądalności mówią same za siebie...

 • "Śniadanie z Dwójką" i z gwiazdami

  W telewizyjnej Dwójce pojawi się nowość. Sobotnie wydanie programu "Pytanie na śniadanie" będzie nazywać się "Śniadanie z Dwójką", a widzowie będą mieli okazję oglądać w nim największe gwiazdy.

 • Richardson postawiła ultimatum

  .... Para prawdopodobnie poprowadzi poranny program "Pytanie na śniadanie". To teraz najgorętsze nazwiska w show-biznesie. Nic dziwnego, że oboje umiejętnie korzystają ze swoich pięciu minut. W końcu od(...)! Niedawno z "Pytaniem na śniadanie" pożegnała się jego wieloletnia szefowa Alicja Resich- Modlińska (59 l.). Wtajemniczeni dobrze wiedzą, że obie panie za sobą nie przepadały. Dopóki Modlińska tam...

 • Zbigniew Zamachowski o "Pytaniu na śniadanie"

  Zbigniew Zamachowski nie żałuje swojej przygody z telewizją śniadaniową, choć od początku zdawał sobie sprawę z tego, że nie potrwa ona długo. Znany aktor przez pół roku prowadził wspólnie ze swoją partnerką Moniką Richardson program "Pytanie na śniadanie" w TVP2.

 • Zbyszek Zamachowski (52 l.) wreszcie pożegnał się z telewizją śniadaniową. Na szczęście zgłosił się ochotnik, który zechciał pracować z Richardson (41 l.)...

 • Nowe gwiazdy w "Pytaniu na śniadanie"

  Barbara Kurdej-Szatan, Beata Pawlikowska i Mikołaj Roznerski, to nowe gwiazdy programu "Pytanie na śniadanie". Telewizyjna Dwójka nie zmienia prowadzących program, ale zaprasza na siedem nowych cykli, które poprowadzą gwiazdy.