• Informacje na temat:

  richardson stopy

Artykuły na temat: richardson stopy
 • Dramat Moniki Richardson. Grozi jej paraliż!

  ...za rozpad małżeństwa ukochanego. Niestety, to nie jedyne problemy w życiu Richardson, z którymi musi się zmagać. O wiele poważniejsze dotyczą jej stanu zdrowia. Okazuje się, że Monika cierpi na(...) wylewa się. Skutki mogą być opłakane. Może dojść do niedowładu kończyn dolnych, zaburzenia czucia, osłabienia siły mięśniowej, zaniku mięśni czy opadania stopy. W skrajnych przypadkach może wystąpić...

 • Soniczna degrengolada

  King Cannibal "Let the Night Roar", Ninja Tune/ Isound

 • Backstreet Boy na Broadway'u

  Amerykański boysband Beckstreet Boys zrobił sobie chwilową przerwę w działalności, ale oczy jego fanów powinny zwrócić się w stronę Broadway'u. Najstarszy członek grupy, 31-letni Kevin Richardson, we wznowieniu musicalu "Chicago", zagra rolę krzykliwego, cwaniakowatego prawnika Billy'ego Flyn'a.

 • Ale lot. Liam Neeson kontra terrorysta

  Gwiazdy Hollywood Julianne Moore i Liam Neeson zagrali razem w thrillerze "Non-Stop". Akcja filmu toczy się na pokładzie samolotu, a Neeson musi powstrzymać szantażystę, który do czasu zakończenia podróży może zabić wielu pasażerów.

 • Machine Head wchodzi do studia

  W połowie sierpnia, do położonego w rodzinnym Oakland studia "Sharkbite" wejdą muzycy kalifornijskiej formacji Machine Head. Następca ciepło przyjętego przez krytykę albumu "Through The Ashes Of Empires" ma mieć swą premierę nakładem wytwórni Roadrunner na początku 2007 roku. "To po prostu pieprzony metal" - niezwykle węzłowato definiują nowy materiał amerykańscy neothrashowcy.

 • "Wrecking Ball" Miley Cyrus z rekordem otwarcia

  Opłaciło się rozebrać do rosołu. Teledysk "Wrecking Ball" Miley Cyrus ustanowił nowy rekord liczby wyświetleń w ciągu premierowej doby.

 • Najpiękniejsze Polki 2005

  Monika Brodka (18 l.), Joanna Brodzik (32 l.) i Katarzyna Cichopek (23 l.) znalazły się na liście kandydatek do tytułu "Najpiękniejsza '2005". W plebiscycie, który od czterech lat organizuje magazyn "Viva", czytelnicy wybierają Najpiękniejszą Polkę i Polaka. W ubiegłym roku zwyciężyli: Otylia Jędrzejczak i Michał Żebrowski.

 • Behemoth ujawnia okładkę

  Biblijna wielka nierządnica Babilonu na siedmiogłowej, rogatej bestii - poznaliśmy obraz, który zdobić będzie "Evangelion", nowy album pomorskiej grupy Behemoth.

 • Specjalny Złoty Anioł dla Jerzego Stuhra

  Jerzy Stuhr otrzyma Specjalnego Złotego Anioła za Niepokorność Twórczą podczas rozpoczynającego się 25 czerwca Międzynarodowego Festiwalu Filmowego TOFIFEST.

 • Dla kogo Oscary? My już wiemy

  Magiczna filmowa noc dopiero przed nami, ale użytkownicy portalu INTERIA.PL, głosując w ankietach, już wybrali swoich faworytów w najważniejszych oscarowych kategoriach. Czy ich typy się sprawdzą, przekonamy się za kilkanaście godzin.