• Informacje na temat:

  richie nabrała

Artykuły na temat: richie nabrała
 • Macaulay Culkin z filmu "Kevin sam w domu" tak teraz wygląda! Zmiana jest ogromna

  .... Zebrał kilka nominacji za role w filmach "Moja dziewczyna" (za tę rolę jako pierwsza dziecięca gwiazda dostał aż milion dolarów!), "Synalek", "Potyczki z tatą", "Władca księgi" i "Richie Milioner".  Został...

 • Heather Locklear: Życie jak serial

  ...biustem, krzywymi zębami i dziecinną twarzą - mówiła w "People". Tymczasem w jej życiu od jakiegoś czasu gościł już nowy mężczyzna: gitarzysta Bon Jovi, Richie Sambora. 17 grudnia 1994 r., po 10(...) chudych lat 3 lutego 2006 r. Heather zaskoczyła wszystkich, łącznie z mężem, składając pozew o rozwód. Powód? Odkryła bogatą w wyznania i zdjęcia korespondencję mailową Richiego i swojej bliskiej...

 • Operatywność szefów włoskiej wytwórni Frontiers musi budzić uznanie. Do zestawu artystów, którzy wydają w niej płyty dołączył kolejny. I to jaki. W barwach włoskiej firmy ukaże się bowiem w Europie najnowsza płyta Richiego Kotzena, zatytułowana "Change". Premiera została wyznaczona na 4 sierpnia.

 • Rozwodzi się i romansuje?

  Według amerykańskich mediów, piosenkarka Christina Aguilera romansuje z jednym z asystentów, pomagającym gwieździe na planie filmowy do obrazu "Burlesque".

 • Judas Priest: Ryk Halforda, ryk Harleya

  Reakcja polskiej publiczności na występ Judas Priest podczas sierpniowego Metal Hammer Festival w katowickim Spodku tak spodobała się brytyjskim bogom metalu, że postanowili umieścić Polskę ponownie w swojej rozpisce. I znów było znakomicie!

 • 10 rzeczy, których nie wiesz o Jonie Bon Jovi

  Z okazji przypadających 2 marca 50. urodzin Jona Bon Jovi postanowiliśmy zebrać 10 ciekawostek z jego życia, które może nie są tak powszechnie znane, jak jego imponujące dokonania z zespołem Bon Jovi (ponad 130 mln płyt daje im miejsce w trzeciej dziesiątce najlepiej sprzedających się artystów wszech czasów).

 • Gwiazdy Audioriver 2011

  W tym roku już po raz szósty spotkamy się w Płocku (29-30 lipca) na jednym z najważniejszych wydarzeń z muzyką elektroniczną na świecie i jednym z największych biletowanych festiwali w Polsce.

 • Kayah w "Fabryce gwiazd"

  Kayah, która "do tej pory odmawiała udziału w programach typu reality show", dołączyła do trójki jurorów nowego show Polsatu "Fabryka gwiazd". Premiera programu już 19 września.

Wideo na temat: richie nabrała
 • Jackpot

  Jak podzielić zawrotną kwotę, wygraną w zakładach piłkarskich? Przed tym dylematem staje czwórka przyjaciół. Choć umówili się, że podzielą ją równo, to jednak każdy ma chrapkę na więcej. Pieniądze okazują się siłą większą niż przyjaźń i lojalność - kolejni wspólnicy zaczynają więc znikać. Kasę łatwiej przecież podzielić między trzy, a w końcu już tylko między dwie osoby… Pytanie tylko - jak pozbyć się zwłok? A przy tym nie wpaść w ręce wścibskich gliniarzy i uniknąć zemsty gangstera, któremu...

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Kochanie, poznaj moich kumpli

  Najnowsza komedia twórcy "Zgonu na pogrzebie" sprawi, że tym razem zejdziesz... ze śmiechu. Zapowiada się niewinnie, bo zaproszeniem na ślub i wesele, a kończy totalną katastrofą, z owcą w sypialni i przyszłą teściową na haju. Faceci leczący kaca w Vegas to nic przy tym, co zgotują kumplowi jego dwaj najlepsi przyjaciele w roli drużbów. Powiedzenie, że przed ślubem trzeba się wyszumieć po tym filmie, nabierze kompletnie nowego, hardcore'owego znaczenia.