• Informacje na temat:

  richie sambora muzyk

Artykuły na temat: richie sambora muzyk
 • Kolejny muzyk na odwyku

  Jon Bon Jovi i jego zespół ruszają w trasę koncertową. Podczas występów nie wystąpi gitarzysta formacji Richie Sambora , która zamiast w trasę, idzie na odwyk.

 • Richie Sambora, gitarzysta słynnego zespołu Bon Jovi, na obecnej trasie grupy, promującej album "Crush", wciąż jest otoczony kobietami. Nie są to jednak fanki, liczące na namiętną noc z muzykiem, uchodzącym za najprzystojniejszego członka Bon Jovi, lecz jego żona i trzyletnia córka Eva.

 • Bon Jovi: Gitarzysta na odwyku

  Richie Sambora, gitarzysta grupy Bon Jovi, na najbliższych koncertach nie będzie towarzyszył swoim kolegom. 51-letni rockman udał się do kliniki odwykowej.

 • "Dziękujemy, że nas kochacie"

  studiu w ich rodzinnym stanie New Jersey, nagrali album „Crush”, który właśnie pojawił się w sprzedaży. O nagraniach z tej płyty opowiadają nam wokalista Jon Bon Jovi i gitarzysta Richie Sambora.

 • Bon Jovi: Muzyczni kowboje

  "Wanted Dead Or Alive", "Livin' On A Prayer" czy "You Give Love A Bad Name" - m.in. za sprawą tych przebojów grupa Bon Jovi przedarła się do rockowej ekstraklasy. Utwory te pochodzą z płyty "Slippery When Wet", która swoją premierę miała równe 25 lat temu.

 • Romansuje ze stylistką

  Na kłopoty - nowa partnerka. Richie Sambora, gitarzysta grupy Bon Jovi, szuka stabilizacji uczuciowej.

 • Gitarzysta Bon Jovi ukrywa się przed krytykami

  Richie Sambora, na co dzień gitarzysta amerykańskiej formacji rockowej Bon Jovi, wydał 18 września swoją trzecią solową płytę. By uniknąć porównań z twórczością Bon Jovi, Richie Sambora zorganizował przedpremierowe odsłuchy dla krytyków pod pseudonimem...

 • Gitarzysta Bon Jovi na odwyku

  47-letni Richie Sambora przebywa w klinice dla uzależnionych.

 • Gitarzysta Bon Jovi zostawił kolegów na lodzie!

  Richie Sambora z zespołu Bon Jovi w ostatniej chwili zrezygnował z udziału w światowej trasie koncertowej grupy. W czerwcu Amerykanie mają wystąpić w Polsce.

 • Bon Jovi: Gitarzysta w sitcomie

  Richie Sambora, gitarzysta amerykańskiej grupy Bon Jovi, gościnnie wystąpił w jednym z odcinków sitcomu "Still Standing". Muzyk chyba pozazdrościł kariery aktorskiej swojej żonie Heather Locklear i liderowi grupy Jonovi Bon Jovi'emu, który ma na koncie kilka większych ról filmowych.

Wideo na temat: richie sambora muzyk
 • Ixjana

  Męska przyjaźń wystawiona na dramatyczną próbę przez uwodzicielską, niebezpieczną kobietę to temat, przepełnionego mroczną atmosferą thrillera, w reżyserii braci Józefa i Michała Skolimowskich. Synowie mistrza kina Jerzego Skolimowskiego zgromadzili na planie swej najnowszej produkcji największe gwiazdy polskiego filmu. Bohaterem opowieści jest pisarz Marek, którego wieloletnia przyjaźń z Arturem zostaje gwałtownie przerwana przez pojawienie się w ich życiu pewnej tajemniczej kobiety. Marek...

 • Jackpot

  Jak podzielić zawrotną kwotę, wygraną w zakładach piłkarskich? Przed tym dylematem staje czwórka przyjaciół. Choć umówili się, że podzielą ją równo, to jednak każdy ma chrapkę na więcej. Pieniądze okazują się siłą większą niż przyjaźń i lojalność - kolejni wspólnicy zaczynają więc znikać. Kasę łatwiej przecież podzielić między trzy, a w końcu już tylko między dwie osoby… Pytanie tylko - jak pozbyć się zwłok? A przy tym nie wpaść w ręce wścibskich gliniarzy i uniknąć zemsty gangstera, któremu...

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...