• Informacje na temat:

  richie trzyma

Artykuły na temat: richie trzyma
 • Aguilera ukrywa nową miłość

  ...paparazzi podczas wspólnego wyjścia do restauracji w Los Angeles razem z przyjaciółmi, Nicole Richie i Joelem Maddenem. Jak zdradził znajomy gwiazdy w rozmowie dla portalu People.com, znajomość Aguilery(...) gwiazdy. "To dla niej coś nowego i na razie nie zastanawia się nad przyszłością tego związku. Christina i Jordan mieli problemy od dłuższego czasu. Razem trzymała ich jedynie miłość do syna. Christina...

 • Wystraszył się węża Michaela Jacksona

  Piosenkarz Lionel Richie wspomina przerażające spotkanie pierwszego stopnia z jednym z pupili Michaela Jacksona...

 • Bon Jovi: Gitarzysta kontuzjowany

  Richie Sambora, gitarzysta rockowej grupy Bon Jovi, złamał lewą rękę po upadku w swoim domu w Los Angeles. Na szczęście kontuzja nie spowodowała odwołania koncertów zespołu.

 • Skandalistka wychodzi za mąż

  Są ze sobą od ponad trzech lat i mają razem dwoje dzieci, jednak dopiero teraz celebrytka Nicole Richie i rockman Joel Madden postanowili zalegalizować swój związek.

 • Bon Jovi: Nowa narzeczona gitarzysty?

  Informowaliśmy już, że Richard Sambora (47 l.), gitarzysta amerykańskiej grupy Bon Jovi, rozwodzi się z żoną Heather Locklear (45 l.), aktorką znaną przede wszystkim z serial u "Dynastia". Tymczasem w ostatni weekend, rockman spotkał się Denise Richards (35 l.), byłą żoną aktora Charlie Sheena. W restauracji pod Los Angeles spędzili urocze chwile, obejmując się i całując.

 • "Dziękujemy, że nas kochacie"

  studiu w ich rodzinnym stanie New Jersey, nagrali album „Crush”, który właśnie pojawił się w sprzedaży. O nagraniach z tej płyty opowiadają nam wokalista Jon Bon Jovi i gitarzysta Richie Sambora.

 • Szybki koniec romansu

  Rockman Nikki Sixx z zespołu Mötley Crüe i aktorka Denise Richards nie są już parą - donoszą amerykańskie media.

 • Na kryzys Bon Jovi

  Grupa Bon Jovi na płycie "The Circle" (premiera w poniedziałek, 9 listopada) zatacza koło i powraca do rockowych korzeni. Zapowiedzią jest singlowy utwór "We Weren't Born To Follow" , do którego teledysk możecie już u nas obejrzeć.

 • Melodia tkwi we mnie

  Urodzony w Niemczech Gentelman to kolejny, po Seanie Paulu, zdobywający popularność artysta zainspirowany jamajskim brzmieniem. Początki jego kariery to współpraca z artystami pochodzącymi z Jamajki oraz z niemieckimi zespołami hiphopowymi. W 1999 roku ukazuje się pierwsza płyta Gentelmana, "Trodin' On", ale prawdziwy sukces przynosi mu dopiero album "Journey To Jah". W nagraniu płyty bierze udział cała plejada jamajskich artystów, z Bounty Killa i Daddy Ringsem na czele. Gentelman w 2003...

 • "Powoli uda się nam podbić wszystkie terytoria"

  Zespół Us 5 jest najpopularniejszym boysbandem pierwszej dekady XXI w., sukcesywnie podbijając kolejne kontynenty, lansując takie hity, jak "Maria", "Just Because Of You", "In The Club" czy "Rhythm Of Life". Grupa promuje teraz reedycję ostatniej płyty "In Control" trasą koncertową, także w Polsce. Zaraz po rozstaniu z Michaelem Johnsonem, zespół Us 5 opowiedział w rozmowie z Pawłem Kasa o wcześniejszych doświadczeniach muzycznych, najciekawszych wspomnieniach z dotychczasowej kariery,...